JANPOL PODUSZKA LATEKSOWA 60X40X11CM

JANPOL PODUSZKA LATEKSOWA 60X40X11CM

239,00 zł
brutto
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych

Wkład lateksowy z pionowymi kanałami powietrznymi zapewnia prawidłową wentylację.

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Poduszka Lateksowa Janpol to  miękka i sprężysta poduszka o klasycznym kształcie. Doskonale podpiera głowę i szyję, utrzymując je w odpowiednim i bezpiecznym dla zdrowia ułożeniu. Przy każdym ruchu, lateks ulega ściskaniu i rozprężaniu przez co niezależnie od pozycji, w której śpisz, poduszka dobrze podpiera górne partie Twojego kręgosłupa.

Poduszka lateksowa pozwala na komfortowy i relaksujący sen. A jej specjalnie zaprojektowana budowa zapewnia świeżość i najwyższy poziom higieny poprzez niczym nieograniczony przepływ powietrza wewnątrz wkładu. Lateks jest surowcem bardzo higienicznym, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy, grzyby i pleśń.

Poduszka jest trwała, odporna na uszkodzenia, wygodna i odpowiednia dla alergików. Dodatkowo możesz użytkować ją z obu stron, co znacznie przedłuża jej żywotność.

JANPOL PODUSZKA LATEKSOWA

Teraz w nowej odsłonie – w całości wykonana z naturalnego lateksu.* Całkowicie bezpieczna dla alergików.

Poduszka znajduje się w innowacyjnej i bezpiecznej dla wrażliwej skóry poszewce Puroactive – zobacz film i sprawdź właściwości tej tkaniny.

*w stosunku do poprzedniej wersji poduszki – poduszka w wersji z 100% naturalnym lateksem jest w odczuciu bardziej miękka.

PODUSZKA LATEKSOWA JANPOL

16 innych produktów w tej samej kategorii: