Stelaże

Stelaż, stanowiący popdparcie dla materaca jest bardzo ważnym elementem łóżka. Konstrukcja stelaża zapewnia odpowiednią wentylację materaca. W naszej ofercie mają Państwo do wyboru stelaż bez regulacjistelaż regulowany ręcznie oraz stelaż regulowany elektrycznie.

Czytaj więcej

Stelaż łóżka powinien być przede wszystkim wykonany z solidnego tworzywa, umożliwiać regulację twardości oraz pozostawać w idealnym stanie przez wiele lat. Nasze produkty składają się z połączonych ze sobą listewek o różnej liczbie i sprężystości, co wpływa na ich wytrzymałość, a także elastyczność. Każdy nasz stelaż pod materac został zrobiony w taki sposób, aby stanowić wsparcie dla kręgosłupa. Już po krótkim korzystaniu z nich można zmniejszyć ból w odcinku lędźwiowym czy szyjnym. Poza tym dzięki naszym stelażom do łóżek czytanie przed snem bądź oglądanie telewizji sprawi jeszcze większą przyjemność. Dodatkowo ułożenie listewek oddziałuje również na zwiększenie wentylacji już po zamontowaniu materaca.

W naszej ofercie można znaleźć wiele różnych modeli stelaży. Tak naprawdę wybór konkretnego produktu jest ściśle uzależniony od oczekiwań i preferencji nabywcy. Dysponujemy stelażami do łóżek wyróżniającymi się wysokim standardem oraz funkcjonalnością, wśród których znajdują się modele umożliwiające regulację nachylenia podgłówka czy podnóżka. Dodatkowo w niektórych wersjach można zamontować skrzynię na pościel. Oprócz tego oferujemy projekty z możliwością doboru płaszczyzny ułożenia stelaża za pomocą elektrycznego pilota. Warto wziąć pod uwagę, że poszczególne typy stelaży przyniosą najwięcej korzyści, dopiero gdy zakupi się do nich materac o dopasowanej twardości.

Dzięki naszemu asortymentowi każdy może dopasować stelaż pod materac tak, aby zyskać jak największy komfort podczas wypoczynku czy snu, a tuż po przebudzeniu energię do podejmowania nowych wyzwań.


Stelaże Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

HILDING STELAŻ FAMILY CLASSIC

Stelaż Hilding Family Classic Stelaż pod materac Hilding Family Classic zapewnia doskonałe podparcie dla materaca. Stelaż Hilding Family Classic to stelaż bez regulacji. Poprawia wentylację materaca, zapewniając stały przepływ powietrza (od...

299,00 zł brutto

HILDING STELAŻ FAMILY MOTO

Stelaż regulowany Hilding Family Moto Stelaż pod materac Hilding Family Moto zapewnia doskonałe podparcie dla materaca. Poprawia wentylację materaca, zapewniając stały przepływ powietrza (od góry i od dołu). Wymusza prawidłowe ułożenie ciała w...

1 489,00 zł brutto

HILDING STELAŻ SELECT MOTO

Stelaż regulowany elektycznie Hilding Select Moto Poprawia wentylację materaca, zapewniając stały przepływ powietrza (od góry i od dołu). Wymusza prawidłowe ułożenie ciała w czasie snu i zapewnia optymalne podparcia dolnej części pleców i...

2 499,00 zł brutto

JANPOL STELAŻ MACEDONIA

Stelaż regulowany elektycznie Janpol Macedonia To wysokiej jakości stelaż o giętkich brzozowych listewkach, który w wygodny i prosty sposób możesz dostosować do swoich potrzeb. Aż 28 gęsto ułożonych listewek sprawia, że stelaż idealnie współgra...

1 576,00 zł brutto

Stelaże do łóżek

Sklep ŚwiatSypialni.pl oferuje stelaże do łóżek w dobrych cenach. Zakup stelaża przez internet to nie tylko wygoda (stelaż doręczony przez kuriera), ale również gwarancja najniższych cen. Szeroki wybór stelaży do łóżek pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta.

Polecamy:

 • stelaże bez regulacji
 • stelaże regulowane ręcznie
 • stelaże regulowane elektrycznie

Odpowiednio dobrany materac do spania to podstawa dobrego wypoczynku. Aby w pełni wykorzystać  komfort materaca bardzo istotny jest również odpowiedni stelaż pod materac. Źle dobrany stelaż, nie tylko wpływa na odczucie twardości materaca, ale również przy długotrwałym użytkowaniu może przyczynić się do uszkodzeń materaca. Jak zatem wybrać odpowiedni stelaż do łóżka?

Profesjonalna pomoc w wyborze stelaża

Dobrze dobrany materac zapewnia komfort podczas snu. Należy jednak pamiętać, że w celu zachowania wszystkich właściwości naszego materaca, powinien on leżeć na odpowiednio dobranym stelażu. Dlaczego wybór stelaża jest tak ważny? Stelaż odpowiada za solidne podparcie dla materaca, przy zachowaniu odpowiedniej elastyczności punktowej, zapewnia również prawidłową wentylację materaca, co pozwala na odprowadzanie wilgoci z wnętrza wkładu.

Wybierając stelaż pod materac należy wziąć pod uwagę takie parametry jak: rozmiar stelaża, ilość listewek, rozstaw listewek, rodzaj listewek, regulacja stelaża.

Regulowane stelaże są dedykowane do materacy piankowych. Dzięki regulacji możemy dopasować ułożenie stelaża do własnych preferencji. Stelaż regulowany ręcznie pozwalają na mechaniczną regulację ułożenia stelaża, a tym samym komfortowy sen w dowolnej pozycji. Stelaże regulowane elektrycznie (stelaż na pilota) pozwalają na najwygodniejszą, swobodną regulację podgłówka i podnóżka za pomocą pilota.
Stelaż pod materac powinien mieć odpowiednią ilość i rozstaw listewek. W sytuacji, kiedy listewek jest zbyt mało, są zbyt wąskie lub odstępy między nimi są zbyt duże, odczucie twardości materaca będzie zmienione (materac będzie się wydawać bardziej miękki), ze względu na brak odpowiedniego podparcia. Odpowiednio dobrany stelaż nie tylko wpływa na komfort snu, ale również wydłuża żywotność materaca. Nasi doradcy chętnie pomogą wybrać odpowiedni stelaż do łóżka.

Stelaż do łózka 80x200cm oraz stelaż do łóżka 90x200cm

Stelaż pod materac 80x200 cm jest dedykowany do łóżek pojedynczych oraz do łóżek o wymiarach 160x200 (dwa stelaże 80x200 cm umieszczamy w ramie łóżka o wymiarach 160x200 cm). Stelaż 80x200 cm występuje w wielu wariantach. W naszej ofercie znajdują się:

 • stelaże 80x200 bez regulacji
 • stelaże 80x200 regulowane ręcznie
 • stelaże 80x200 regulowane elektrycznie

Stelaż pod materac 90x200 cm jest dedykowany do łóżek pojedynczych oraz do łóżek o wymiarach 180x200 (dwa stelaże 90x200 cm umieszczamy w ramie łóżka o wymiarach 180x200 cm). Stelaż 90x200 cm występuje w wielu wariantach. W naszej ofercie znajdują się:

 • stelaże 90x200 bez regulacji
 • stelaże 90x200 regulowane ręcznie
 • stelaże 90x200 regulowane elektrycznie

Stelaż do łózka 100x200cm

Stelaż w rozmiarze 100x200cm jest idealnie nadaje się pod materac 100x200cm. Stelaż 100x200cm występuje w następujących wariantach:

 • stelaże 100x200 bez regulacji
 • stelaże 100x200 regulowane ręcznie
 • stelaże 100x200 regulowane elektrycznie

Stelaż do łózka 120x200cm, stelaż 140x200 cm, stelaż 160x200 cm

Na łóżka dwuosobowe można wybrać stelaż w rozmiarze dopasowanym do wymiarów materaca. W naszej ofercie znajdują się:

 • stelaże 120x200cm
 • stelaże 140x200cm
 • stelaże 160x200cm