Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Stelaże

Stelaż, stanowiący popdparcie dla materaca jest bardzo ważnym elementem łóżka. Konstrukcja stelaża zapewnia odpowiednią wentylację materaca. W naszej ofercie mają Państwo do wyboru stelaż bez regulacjistelaż regulowany ręcznie oraz stelaż regulowany elektrycznie.

Czytaj więcej

Stelaż łóżka powinien być przede wszystkim wykonany z solidnego tworzywa, umożliwiać regulację twardości oraz pozostawać w idealnym stanie przez wiele lat. Nasze produkty składają się z połączonych ze sobą listewek o różnej liczbie i sprężystości, co wpływa na ich wytrzymałość, a także elastyczność. Każdy nasz stelaż pod materac został zrobiony w taki sposób, aby stanowić wsparcie dla kręgosłupa. Już po krótkim korzystaniu z nich można zmniejszyć ból w odcinku lędźwiowym czy szyjnym. Poza tym dzięki naszym stelażom do łóżek czytanie przed snem bądź oglądanie telewizji sprawi jeszcze większą przyjemność. Dodatkowo ułożenie listewek oddziałuje również na zwiększenie wentylacji już po zamontowaniu materaca.

W naszej ofercie można znaleźć wiele różnych modeli stelaży. Tak naprawdę wybór konkretnego produktu jest ściśle uzależniony od oczekiwań i preferencji nabywcy. Dysponujemy stelażami do łóżek wyróżniającymi się wysokim standardem oraz funkcjonalnością, wśród których znajdują się modele umożliwiające regulację nachylenia podgłówka czy podnóżka. Dodatkowo w niektórych wersjach można zamontować skrzynię na pościel. Oprócz tego oferujemy projekty z możliwością doboru płaszczyzny ułożenia stelaża za pomocą elektrycznego pilota. Warto wziąć pod uwagę, że poszczególne typy stelaży przyniosą najwięcej korzyści, dopiero gdy zakupi się do nich materac o dopasowanej twardości.

Dzięki naszemu asortymentowi każdy może dopasować stelaż pod materac tak, aby zyskać jak największy komfort podczas wypoczynku czy snu, a tuż po przebudzeniu energię do podejmowania nowych wyzwań.

Stelaże Jest 5 produktów.

Aktywne filtry