Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Kołdry

Kołdra to jeden z najważniejszych elementów sypialni. W naszej ofercie znajdą Państwo naturalne kołdry puchowe, wykonane z najwyższej jakości puchu gęsiego oraz kołdry syntetyczne wypełnione włóknem silikonowym. Współpracujemy z producentami dla których priorytetem jest wysoka jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Duży wybór gwarantuje, że każdy znajdzie kołdrę idealną dla siebie.

W sklepie swiatsypialni.pl znajdą Państwo zarówno cienkie kołdry letnie kołdry całoroczne , kołdry zimowe oraz kołdry dla dzieci.

Świat Sypialni oferuje kołdry Amz , kołdry Animex , kołdry Tree&Goose , kołdry Notte, kołdry Bossanova.

Kołdry dostosowane do różnych potrzeb

W sklepie internetowym ŚwiatSypialni.pl znajdą Państwo kołdry dopasowane do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Wśród oferowanych produktów posiadamy między innymi kołdry naturalne wykonane z wysokiej jakości gęsiego puchu lub wersje syntetyczne, które są odpowiednie dla alergików. W naszej ofercie są również cienkie kołdry na gorące letnie noce, a także grube zimowe modele oraz uniwersalne, których z powodzeniem można używać przez cały rok. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo wybierać spośród bardzo niedrogich kołder oraz droższych egzemplarzy renomowanych marek.

Kołdry na mniejsze i większe łóżka

Kołdry dostępne w naszym sklepie pochodzą od sprawdzonych polskich producentów i dostępne są w różnych rozmiarach. Oferujemy kołderki dziecięce, które pasują do typowych łóżeczek, pojedyncze kołdry dla dorosłych oraz kołdry podwójne, chętnie używane przez pary. W ofercie kołder znajdą również coś dla siebie osoby wysokie, poszukujące dłuższych modeli niż standardowe. Nasze kołdry znakomicie sprawdzą się zarówno w przypadku łóżek o klasycznych, najczęściej spotykanych wymiarach, jak i tak zwanych king size, czyli znacznie szerszych niż zwykłe podwójne leżanki. Dobór wielkości kołdry może być podyktowany rozmiarami materaca lub upodobaniami osób, które będą z niej korzystać.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą naszych kołder. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące asortymentu sklepu ŚwiatSypialni.pl i doradzą w kwestii wyboru jak najlepiej dopasowanej do potrzeb kołdry.

Kołdry - oferta

W sklepie Świat Sypialni znajdą Państwo kołdry w następujących rozmiarach:

Kołdra puchowa 140x200

Kołdra puchowa 160x200

Kołdra puchowa 180x200

Kołdra puchowa 200x200

Kołdra puchowa 200x220

Kołdra puchowa 200x240

Kołdra puchowa 220x240

Kołdra puchowa 220x260

Kołdra puchowa 240x260

Kołdra syntetyczna 140x200

Kołdra syntetyczna 160x200

Kołdra syntetyczna 180x200

Kołdra syntetyczna 200x200

Kołdra syntetyczna 200x220

Kołdra syntetyczna 220x240


Kołdra całoroczna

Kołdra 4 pory roku

Kołdra antyalergiczna

Kołdry Jest 73 produktów.

Aktywne filtry

Ciepła kołdra na zimę

Na chłodne jesienne i zimowe noce najlepiej wybrać ciepłą kołdrę, która zapewni komfort cieplny podczas snu. Kołdra zimowa charakteryzuje się większą ilością wypełnienia, która zapewnia doskonałą izolację cieplną. Kołdra ciepła występuje w wielu wariantach, różniących się między sobą rodzajem wypełnienia oraz rodzajem poszycia.

Kołdry zimowe rodzaje:

 • kołdra zimowa puchowa
 • kołdra zimowa syntetyczna
 • kołdra zimowa antyalergiczna
 • kołdra zimowa duo

Lekka kołdra letnia

Na ciepłe, letnie noce najlepiej wybrać lekką kołdrę, która zapewni komfort cieplny podczas snu, zapobiegając przegrzaniu organizmu.

Kołdry letnie rodzaje:

 • kołdra letnia puchowa
 • kołdra letnia syntetyczna
 • kołdra letnia antyalergiczna
 • kołdra letnia super summer

Kołdra całoroczna

Kołdra całoroczna jest uniwersalnym produktem, który sprawdzi się o każdej porze roku. Ilość wypełnienia jest większa niż w kołdrach letnich, ale mniejsza niż w kołdrach zimowych.

Kołdry całoroczne rodzaje:

 • kołdra całoroczna puchowa
 • kołdra całoroczna syntetyczna
 • kołdra całoroczna antyalergiczna

Kołdra 4 pory roku

Kołdra cztery pory roku to uniwersalne rozwiązania na cały rok.

Kołdra cztery pory roku to dwie, spinane ze sobą kołdry, jedna z nich jest kołdrą letnią, druga to kołdra całoroczna. A po ich spięciu napami umieszczonymi na krawędziach otrzymujemy bardzo ciepłą kołdrę zimową, komora powietrzna powstałą pomiędzy kołdrami dodatkowo podnosi walory termoizolacyjne.

Kołdry do spania rozmiary

Rozmiar kołdry uzależniony jest od tego, czy będzie pod nią spać jedna, czy dwie osoby. Należy również dopasować do rozmiaru łóżka (kołdra powinna być większa niż powierzchnia materaca) oraz indywidualnych preferencji klienta.

Polecamy kołdry od polskich producentów w rozmiarach:

 • kołdra 140x200
 • kołdra 160x200
 • kołdra 180x200
 • kołdra 200x200
 • kołdra 200x220
 • kołdra 220x240