Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Poduszki rehabilitacyjne

Poduszki rehabilitacyjne zostały zaprojektowane dla potrzeb osób z problemami w górnych partiach kręgosłupa. Specjalny, profilowany kształt poduszek prozdrowotnych pozwala niwelować bóle w odcinku szyjnym.

Czytaj więcej

Głęboki odpoczynek

Nieprzerywany niczym sen jest konieczny dla regeneracji organizmu. Jakikolwiek ból w górnych partiach kręgosłupa przeszkadza w zaśnięciu, przez co trudno jest odpowiednio wypocząć. Poduszka rehabilitacyjna rozwiązuje ten problem dzięki prawidłowemu wyprofilowaniu. Oprócz tego charakteryzuje się dużą stabilnością – nie zmienia swojej pozycji przez całą noc, co sprzyja głębokiemu odpoczynkowi.

Odciążenie kręgosłupa i mięśni

Dobrze dobrana poduszka rehabilitacyjna przynosi ulgę mięśniom karku oraz ramion, a także kręgosłupowi. Znacząco zmniejsza bóle poprzez przywrócenie właściwego przepływu krwi i odprężenie mięśni.

Poduszka rehabilitacyjna dla każdego

Tego typu poduszki poleca się wszystkim, którzy odczuwają dyskomfort związany z bólem powyżej ramion. Dotyczy to zwłaszcza osób prowadzących siedzący tryb życia oraz zmagających się z dyskopatią. Poduszki ortopedyczne można też stosować profilaktycznie.

Poduszki rehabilitacyjne dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą i zadawania nam pytań na temat asortymentu.

Poduszki rehabilitacyjne Jest 6 produktów.

Aktywne filtry