Firma     istnieje na rynku od 1995 r.

Naszą ideą od samego początku było stworzenie profesjonalnego serwisu z bogatą ofertą produktów stanowiących wyposażenie sypialni.

Dynamiczny rozwój naszego sklepu pozwolił nam nawiązać współpracę z najbardziej rozpoznawalnymi markami na polskim rynku m.in. Hilding, Curem, Janpol, Perdormire, Hevea, AMZ, Animex, Darymex.

Do oferty wprowadziliśmy wysokiej jakości materace, stelaże, kołdry, poduszki oraz pościel. Naszym priorytetem jest komfortowy i zdrowy sen, dlatego oferujemy jedynie produkty od sprawdzonych producentów.

Skelp interentowy ŚwiatSypialni.pl wychodzi na przeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, którzy cenią wygodę zakupów on-line. Szeroka oferta wyselekcjonowanych materacy, stelaży, kołder, poduszek oraz akcesoriów daje możliwość urządzenia sypialni bez wychodzenia z domu - łatwo, wygodnie i w dobrej cenie. Na każdym etapie realizacji zamówienia pozostajemy do dyspozycji klienta. Przesyłki są zawsze zabezpieczone na czas transportu i dostarczane tak szybko jak to możliwe.

Nasz sklep stacjonarny znajduje się w Straszynie koło Gdańska. W naszym salonie mogą liczyć Państwo na miłą i profesjonalną obsługę. W trosce o potrzeby naszych klientów stale pogłębiamy wiedzę i doświadczenie. Nasz zespół zawsze chętnie i profesjonalnie doradzi w wyborze produktów.

Komfortowy sen to nasz priorytet.

ŚwiatSypialni.pl jest częścią ETM Poland Sp. z o.o.