• Obniżka
NOTTE LUNA PODUSZKA PUCHOWA TRZYKOMOROWA PUCH 100%

NOTTE LUNA PODUSZKA PUCHOWA TRZYKOMOROWA PUCH 100%

357,00 zł
303,45 zł - 15%
brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 269,10 zł

Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 5 dni roboczych

Prestiżowa kolekcja kołder i poduszek NOTTE LUNA to połączenie naturalnego puchu gęsiego najwyższej jakości i gustownej puchoszczelnej jedwabistej satyny bawełnianej, obszytej srebrzysto-białą lamówką nadającą niebywałej elegancji całej kolekcji.

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Poduszka Notte Luna poduszka 3-komorowa puch 100%

Notte Luna to prestiżowa kolekcja kołder i poduszek puchowych. Wypełnienie stanowi najwyższej jakości polski puch gęsi 100%. Wszystkie produkty z kolekcji Notte zostały zakwalifikowane do najbardziej restrykcyjnej klasy I, a czystość użytego puchu wynosi 1000mm. Zgodnie z normą japońską, jest to najdoskonalsze wypełnienie na świecie, które zapewnia produktom lekkość, przy zachowaniu sprężystości i komfortu.  Poszycie z satyny bawełnianej 100% w kolorze bieli, obszyte piękną srebrzystą lamówką nadaje kolekcji wyjątkową elegancję. Poduszka posiada trzykomorową konstrukcję - komory zewnętrzne wypełnione są w 100% puchem gęsim, natomiast komora wewnętrzna wypełniona jest 30% półpuchem gęsim. . Taka konstrukcja zapewnia idealne podparcie oraz poczucie miękkości. Wszystkie produkty marki Notte szyte są ręcznie w Polsce z dbałością o każdy detal. Polski produkt najwyższej jakości,

Poduszka Notte Luna poduszka 3-komorowa puchowa

Poduszka Notte Luna - wypełnienie polski biały puch gęsi

Wypełnienie poduszek trzykomorowcyh z kolekcji Notte Luna stanowi najwyższej jakości biały, polski puch gęsi w połączeniu z miękkimi piórkami. Zawartość puchu w zewnętrznych komorach stanowi 100%, natomiast komora wewnętrzna wypełniona jest 30% półpuchem gęsim. Puch zastosowany w kolekcji Notte Luna zapewnia spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne normy obowiązujące w Europie. Wypełnienie jest prane i sortowane przy zachowaniu najwyższych standardów.

Poduszka Notte Luna poduszka 3-komorowa  puch 100%

Właściwości - poduszka Notte Luna

  • wypełnienie 100% puch gęsi w komorach zewnętrznych, komora wewnętrzna 20% półpuch gęsi
  • stopień sprężystości puchu FP 800 cu.in
  • tkanina: satyna 100% bawełna
  • kolor tkaniny: biały
  • poduszka trzykomorowa
  • norma puchu EN 12934
  • dostępne rozmiary 40x40, 50x60, 50x70, 70x80
  • produkt można prać do 40*C

Poduszka Notte Luna- waga wypełnienia

Waga wypełnienia poduszek Notte Luna:

40x40 - 250g, 50x60 - 540g, 50x70 - 650g, 70x80 - 960g

Wszystkie wypełnienia zgodne z normą EN 12934 Klasa I; o sprężystości 800 cu.in

Poduszka Notte Luna poduszka puchowa 3-komorowa

Poduszka Notte Luna - certyfikaty

Certyfikat NOMITE przyznawany jest wyrobom pościelowym, które spełniają najwyższe standardy higieniczne, zgodnie z normą PAS 1008. Certyfikat gwarantuje, że produkt jest odpowiedni również dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego. Zastosowanie najwyższej klasy tkanin, zapewniających szybkie odprowadzenie wilgotności (potu) uniemożliwia rozwój roztoczy preferujących środowisko o podwyższonej wilgotności i wysokiej temperaturze.
Certyfikat Oeko-Tex - potwierdzający bezpieczeństwo produktu dla skóry. Każdego roku puch poddawany jest szczegółowym analizom w niemieckim laboratorium na zawartość 40 szkodliwych substancji. Produkty posiadające cetyfikat Oeko-Tex – Class 1 mogą być używane również przez dzieci.

 

Poduszka Notte Luna - tkanina pokryciowa

Wszystkie produkty z kolekcji Notte Luna obszyte są delikatną i przyjemną w dotyku satyną bawełnianą, która oprócz eleganckiego wyglądu zapewnia komfortowy sen.

Poduszka Notte Luna poduszka 3-komorowa

Zobacz również inne produkty Notte

16 innych produktów w tej samej kategorii: