• Obniżka
SLEEPMED PODUSZKA PREMIUM 60X40X12

SLEEPMED PODUSZKA PREMIUM 60X40X12

327,00 zł
261,60 zł - 20%
brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 327,00 zł

Ilość
Wysyłka w ciągu 24h

SleepMed Premium Pillow to poduszka o uniwersalnym kształcie wykonana z pianki o wysokiej gęstości i otwarto-komórkowej strukturze. Pokrowiec wyposażony w taśmę 3D gwarantują doskonałą wentylację wkładu i optymalny przepływ powietrza. Poduszka każdorazowo dopasowuje się do ułożenia głowy podczas snu odpowiednio wspierając odcinek szyjny kręgosłupa. Polecana zarówno dla osób śpiących na plecach jak i na boku. Przyjemny w dotyku pokrowiec z możliwością prania jest łatwy w utrzymaniu czystości.

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Poduszka SleepMed Premium

SleepMed Premium Pillow to poduszka wykonana z pianki o wysokiej gęstości i otwarto-komórkowej strukturze. Poduszka posiada uniwersalny kształt, dzięki czemu nadaje się zarówno na osób śpiących na plecach, jak i na boku. Pokrowiec wyposażony w taśmę wentylacyjną 3D gwarantuje stały przepływ powietrza wewnątrz wkładu, co korzystnie wpływa na zachowanie higienicznego środowiska snu. Pianka każdorazowo dopasowuje się do ułożenia głowy podczas snu odpowiednio wspierając odcinek szyjny kręgosłupa jednocześnie zmniejszając napięcia. Pokrowiec przyjemny w dotyku, zdejmowalny z możliwością prania.

Poduszka SleepMed Premium

Właściwości poduszki SleepMed Premium

 • wymiary poduszki 60x40x12
 • wypełnienie stanowi pianka elastyczna SuperSoft Air Fresh 45kg
 • uniwersalny kształt
 • doskonała cyrkulacja powietrza
 • pokrowiec poduszki można prać w pralce w temperaturze 60°C
 • gwarancja 2 lata
 • poduszka antyalergicznaSleepMed Premium - dla kogo?

 • dla osób z bólami karku i ramion
 • dla alergików
 • dla osób śpiących na plecach lub na boku
 • dla osób z nadmierną potliwością


 

Ergonomiczny kształt – poduszka została wyposażona w specjalne profilowania, które zapewniają doskonałe podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa i przyczyniają się do przyjmowania przez użytkownika prawidłowej, najkorzystniejszej dla zdrowia, pozycji w czasie snu.
Wentylacja – wszystkie zastosowane w poduszce rozwiązania sprzyjają zachowaniu optymalnej wentylacji wewnątrz produktu, co znacząco podnosi higienę i komfort snu.
Pianka termoelastyczna – innowacyjna pianka, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do naturalnych krzywizn karku i szyi, zapobiega wszelkim uciskom, doskonale podpiera i odciąża ciało, zwiększając tym samym komfort snu. Posiada właściwości przeciwodleżynowe i ortopedyczne.
Poduszka antyalergiczna – poduszka polecana jest osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny. Jej budowa zapewnia optymalną wentylację i odprowadzanie wilgoci, tym samym uniemożliwiając rozwój i gromadzenie się kurzu, roztoczy i mikroorganizmów we wnętrzu produktu.
Zamek rozdzielczy – pokrowiec w poduszce posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia jego proste i szybkie zdjęcie.
Możliwość prania pokrowca – pokrowiec można i zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C. Zastosowanie się do zaleceń producenta gwarantuje zachowanie wszystkich właściwości pokrowca.

 

Inne poduszki termoelastyczne

16 innych produktów w tej samej kategorii: