• Obniżka
NOTTE DOLCE KOŁDRA PUCHOWA CAŁOROCZNA JEDWABNA PUCH 93%

NOTTE DOLCE KOŁDRA PUCHOWA CAŁOROCZNA JEDWABNA PUCH 93%

6 979,00 zł
5 932,15 zł - 15%
brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 3 920,00 zł

Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych

Prestiżowa kolekcja kołder i poduszek NOTTE DOLCE to połączenie naturalnego jedwabiu oraz ręcznie selekcjonowanego puchu gęsiego najwyższej jakości. Piękne lamówki w kolorze złota dodają niebywałej elegancji całej kolekcji.

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Kołdra Puchowa Notte Dolce Całoroczna

Notte Dolce

Notte Dolce to prestiżowa kolekcja kołder i poduszek puchowych. Ręcznie selekcjonowany puch najwyższej jakości został umieszczony w delikatnym, ekskluzywnym jedwabnym poszyciu, wykończonym piękną, plecioną lamówką w kolorze złota. Kołdra wypełniona 93% polskim, nowym puchem gęsim najwyższej jakości. Wszystkie produkty z kolekcji Notte zostały zakwalifikowane do najbardziej restrykcyjnej klasy I, a czystość użytego puchu wynosi 1000mm. Zgodnie z normą japońską, jest to najdoskonalsze wypełnienie na świecie, które zapewnia produktom lekkość, przy zachowaniu sprężystości i komfortu.  Poszycie z jedwabiu daje delikatne odczucie przyjemnego chłodu na skórze, a pleciona lamówka w złotym kolorze podkreśla prestiż produktów. Kołdra o konstrukcji kasetonowej, co zapobiega przemieszczaniu się puchu. Wszystkie produkty marki Notte szyte są ręcznie w Polsce z dbałością o każdy detal.
Kołdra puchowa Notte Dolce występuje w trzech klasach cieplnych: letniej, całorocznej oraz zimowej. Kołdra puchowa Notte Dolce w wersji całorocznej posiada większą ilość wypełnienia niż kołdra letnia, ale mniejszą niż kołdra zimowa.

Kołdra puchowa Notte Dolce całoroczna

Kołdra Puchowa Notte Dolce - wypełnienie polski biały puch gęsi

Wypełnienie każdej kołdry z kolekcji Notte Dolce stanowi najwyższej jakości biały, polski puch gęsi. Zawartość puchu stanowi 100% wypełnienia. Wypełnienie jest prane i sortowane z zachowaniem najwyższych standardów. Puch zastosowany w kolekcji kołder Notte Dolce zapewnia doskonałą izolację cieplną i spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne normy obowiązujące w Japonii, które są dwukrotnie wyższe w stosunku do obowiązujących w Europie. Badania wykonane na próbce puchu stosowanego do wypełnień kołder Notte Dolce wykazały, że zapewnia on doskonałą izolację cieplną. Dlaczego tak istotna jest odpowiednia izolacja cieplna?  Zapewnienie odpowiedniej izolacji podczas snu sprawia, że organizm nie zużywa niepotrzebnie energii na utrzymanie dobrej ciepłoty ciała. Stopień sprężystości puchu użytego w kolekcji Dolce - FP 850 cu.in. Puch spełnia normę puchu JIS L1903.

Notte Dolce kołdra puchowa całoroczna z jedwabiem

Właściwości - kołdra całoroczna Notte Dolce

  • wypełnienie 93% puch gęsi prany
  • tkanina jacqard 100% jedwab
  • kolor tkaniny: złoty
  • kołdra kasetonowa
  • norma puchu JIS L1903
  • dostępne rozmiary 140x200, 160x200, 200x200, 220x200
  • produkt należy czyścić chemicznie

Kołdra Notte Dolce całoroczna - waga wypełnienia

Waga wypełnienia kołder puchowych Notte Dolce, wypełnienie stanowi Polski biały puch gęsi 93% o gramaturze:

140x200 - 420g, 160x200 - 480g, 200x200 - 600g, 200x220 - 660g

Wszystkie wypełnienia zgodne z normą JIS L1903 Klasa I; o sprężystości 850 cu.in

Notte Dolce kołdra puchowa całoroczna z jedwabiem

Kołdra Notte Dolce - certyfikaty

742f70bb4f65bff320221dec2a64

Certyfikat NOMITE przyznawany jest wyrobom pościelowym, które spełniają najwyższe standardy higieniczne, zgodnie z normą PAS 1008. Certyfikat gwarantuje, że produkt jest odpowiedni również dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego. Zastosowanie najwyższej klasy tkanin, zapewniających szybkie odprowadzenie wilgotności (potu) uniemożliwia rozwój roztoczy preferujących środowisko o podwyższonej wilgotności i wysokiej temperaturze.
5fbaf909473b8e62cc0ac16b21e6 Certyfikat Oeko-Tex - potwierdzający bezpieczeństwo produktu dla skóry. Każdego roku puch poddawany jest szczegółowym analizom w niemieckim laboratorium na zawartość 40 szkodliwych substancji. Produkty posiadające cetyfikat Oeko-Tex – Class 1 mogą być używane również przez dzieci.

Kołdra Notte Dolce - tkanina pokryciowa

Wszystkie produkty z kolekcji Notte Dolce obszyte są delikatnym i przyjemnym w dotyku ekskluzywnym jedwabiem, który oprócz eleganckiego wyglądu zapewnia lekkie i przyjemne odczucie chłodu na skórze, co w połączeniu z najwyższej jakości puchem gwarantuje niesamowity komfort snu.

Notte Dolce kołdra puchowa całoroczna z jedwabiem

Zobacz również inne produkty Notte

16 innych produktów w tej samej kategorii: