• Obniżka
TREE&GOOSE PODUSZKA PUCHOWA TRZYKOMOROWA PUCH 100%

TREE&GOOSE PODUSZKA PUCHOWA TRZYKOMOROWA PUCH 100%

297,00 zł
252,45 zł - 15%
brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 206,10 zł

Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 5 dni roboczych

Poduszka Tree & Goose to najwyższej jakości produkt, którego wypełnienie stanowi Polski biały puch gęsi 100%. Tkanina pokrycia składa się w 50% z bawełny oraz 50% TENCEL, dzięki czemu kołdra jest niezwykle przyjemna w dotyku i posiada znakomitą przepuszczalność powietrza.

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Poduszka Tree&Goose poduszka 3-komorowa puch 100%

Tree&Goose to najwyższej jakości, poduszka trzykomorowa puchowo-pierzowa. Dzięki zastosowaniu trzykomorowej konstrukcji poduszka zapewnia doskonałe podparcie i wyjątkowy komfort snu. Dwie zewnętrzne komory wypełnione są najwyższej jakości miękkim puchem 100% odpowiadającym za miękkość i puszystość poduszki, natomiast wewnętrzna komora wypełniona jest połączeniem 15% puchu i 85% drobnych piórek, takie połączenie zapewnia optymalny stopień twardości i sprężystości. Dzięki dwóm warstwom zewnętrznym wypełnionym w 100% miękkim puchem  piórka użyte w komorze środkowej są niewyczuwalne dla głowy. Poduszka jest bardzo wygodna i elegancka, zapewnia doskonałe podparcie głowy przy jednoczesnym zachowaniu uczucia otulenia i miękkości.

Poduszka Tree&Goose - wypełnienie polski biały puch gęsi

Wypełnienie poduszek trzykomorowcyh z kolekcji Tree&Goose stanowi najwyższej jakości biały, polski puch gęsi w połączeniu z miękkimi piórkami. Zawartość puchu w zewnętrznych komorach stanowi 100%, natomiast komora wewnętrzna wypełniona jest mieszanką puchu i drobnych piórek w stosunku 15% puch, 85% drobne piórka. Puch zastosowany w kolekcji Tree&Goose zapewnia spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne normy obowiązujące w Japonii, które są dwukrotnie wyższe w stosunku do obowiązujących w Europie. Badania, które zostały przeprowadzone w Japonii na próbce puchu stosowanego do wypełnień kołder Tree&Goose wykazały, że zapewnia on doskonałą izolację cieplną - powyżej 3 CLO. Dodatkowym atutem puchu stosowanego w kołdrach Traa&Goose jest wysoka sprężystość. Próbki puchu są regularnie kontrolowane w Międzynarodowym Laboratorium Badań Puchu i Pierza IDFL.

Właściwości - poduszka Tree&Goose

  • wypełnienie 100% puch gęsi prany w komorach zewnętrznych, komora wewnętrzna zawiera połączenie puchu i miękkich piórek
  • tkanina 50% Tencel + 50% bawełna
  • kolor tkaniny: biały
  • poduszka trzykomorowa
  • norma puchu EN12934
  • dostępne rozmiary 40x40, 50x60, 50x70, 70x80
  • możliwość prania do 40*C (1-2 razy do roku, z użyciem łagodnego detergentu), często wietrzyć, suszyć w średniej temperaturze,

Poduszka Tree&Goose - waga wypełnienia

Waga wypełnienia poduszek Tree&Goose:

40x40-0,27 kg, 50x60- 0,60 kg, 50x70- 0,70 kg, 70x80- 1,07 kg

Poduszka Tree and Goose - certyfikaty

Certyfikat NOMITE przyznawany jest wyrobom pościelowym, które spełniają najwyższe standardy higieniczne, zgodnie z normą PAS 1008. Certyfikat gwarantuje, że produkt jest odpowiedni również dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego. Zastosowanie najwyższej klasy tkanin, zapewniających szybkie odprowadzenie wilgotności (potu) uniemożliwia rozwój roztoczy preferujących środowisko o podwyższonej wilgotności i wysokiej temperaturze.
Certyfikat Oeko-Tex - potwierdzający bezpieczeństwo produktu dla skóry. Każdego roku puch poddawany jest szczegółowym analizom w niemieckim laboratorium na zawartość 40 szkodliwych substancji. Produkty posiadające cetyfikat Oeko-Tex – Class 1 mogą być używane również przez dzieci.

 

Poduszka Tree and Goose - tkanina pokryciowa

Tkanina pokryciowa kołdry Tree&Goose to naturalna tkanina SC150 - 50% bawełna, 50% włókna TENCEL. Tkanina jest niezwykle przyjemna w dotyku, a dodatkowo posiada doskonałą przepuszczalność powietrza i dwukrotnie lepszą zdolność pochłaniania wilgoci, niż tkaniny z czystej bawełny. TENCEL jest włóknem pochodzenia naturalnego, pozyskiwanym z surowego drewna bukowego, dzięki czemu jego produkcja jest przyjazna środowisku. Tkaniny zawierające TENCEL są delikatne jak jedwab, lepiej odprowadzają wilgoć niż bawełna, a przepuszczalność powietrza jest lepsza niż w tkaninach lnianych.

Zobacz również inne produkty Tree & Goose

16 innych produktów w tej samej kategorii: