• Obniżka
NOTTE AMORE PODUSZKA PUCHOWA TRZYKOMOROWA PUCH 90%

NOTTE AMORE PODUSZKA PUCHOWA TRZYKOMOROWA PUCH 90%

247,00 zł
209,95 zł - 15%
brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 188,10 zł

Rozmiar
Ilość
Wysyłka w ciągu 24h

Notte Amore to wysokiej jakości wyroby z puchu gęsiego dla osób wymagających precyzji w wykonaniu i komfortu użytkowania. 

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Poduszka Notte Amore - poduszka 3-komorowa puch 90%

Notte Amore to kolekcja kołder i poduszek puchowych, które zostały zostały zaprojektowane i uszyte z miłości do spania. Wypełnienie stanowi najwyższej jakości polski puch gęsi 90%. Wszystkie produkty z kolekcji Notte zostały zakwalifikowane do najbardziej restrykcyjnej klasy I, a czystość użytego puchu wynosi 1000mm.  Poszycie z delikatnego batystu 100% bawełna w kolorze bieli, obszyte białą lamówką. Poduszka posiada trzykomorową konstrukcję - komory zewnętrzne wypełnione są w 90% puchem gęsim, natomiast komora wewnętrzna wypełniona jest 15% półpuchem gęsim. . Taka konstrukcja zapewnia idealne podparcie oraz poczucie miękkości. Wszystkie produkty marki Notte szyte są ręcznie w Polsce z dbałością o każdy detal. Polski produkt najwyższej jakości.

Notte Amore poduszka puchowa

Poduszka Notte Amore - wypełnienie polski biały puch gęsi

Wypełnienie poduszek trzykomorowcyh z kolekcji Notte Luna stanowi najwyższej jakości biały, polski puch gęsi w połączeniu z miękkimi piórkami. Zawartość puchu w zewnętrznych komorach stanowi 90%, natomiast komora wewnętrzna wypełniona jest 15% półpuchem gęsim. Puch zastosowany w kolekcji Notte Amore zapewnia spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne normy w Europie. Wypełnienie jest prane i sortowane przy zachowaniu najwyższych standardów.

Notte Amore poduszka puchowa

Właściwości - poduszka Notte Amore

  • wypełnienie 90% puch gęsi w komorach zewnętrznych, komora wewnętrzna 15% półpuch gęsi
  • stopień sprężystości puchu FP 700 cu.in
  • tkanina: delikatny batyst 100% bawełna
  • kolor tkaniny: biały
  • poduszka trzykomorowa
  • norma puchu EN 12934
  • dostępne rozmiary 40x40, 50x60, 50x70, 70x80
  • produkt można prać do 40*C

Poduszka Notte Amore - waga wypełnienia

Waga wypełnienia poduszek Notte Amore:

40x40 - 300g, 50x60 - 610g, 50x70 - 690g,  70x80 - 1190g

Wszystkie wypełnienia zgodne z normą EN 12934 Klasa I; o sprężystości 700 cu.in

Notte Amore poduszka puchowa

Poduszka Notte Amore - certyfikaty

Certyfikat NOMITE przyznawany jest wyrobom pościelowym, które spełniają najwyższe standardy higieniczne, zgodnie z normą PAS 1008. Certyfikat gwarantuje, że produkt jest odpowiedni również dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego. Zastosowanie najwyższej klasy tkanin, zapewniających szybkie odprowadzenie wilgotności (potu) uniemożliwia rozwój roztoczy preferujących środowisko o podwyższonej wilgotności i wysokiej temperaturze.
Certyfikat Oeko-Tex - potwierdzający bezpieczeństwo produktu dla skóry. Każdego roku puch poddawany jest szczegółowym analizom w niemieckim laboratorium na zawartość 40 szkodliwych substancji. Produkty posiadające cetyfikat Oeko-Tex – Class 1 mogą być używane również przez dzieci.

 

Poduszka Notte Amore - tkanina pokryciowa

Wszystkie produkty z kolekcji Notte Amore obszyte są delikatną i przyjemną w dotyku tkaniną - batyst 100% bawełna, która oprócz eleganckiego wyglądu zapewnia komfortowy sen.

Notte Amore poduszka puchowa

Zobacz również inne produkty Notte

16 innych produktów w tej samej kategorii: