• Obniżka
NOTTE DOLCE PODUSZKA PUCHOWA JEDWABNA TRZYKOMOROWA PUCH 93%

NOTTE DOLCE PODUSZKA PUCHOWA JEDWABNA TRZYKOMOROWA PUCH 93%

699,00 zł
594,15 zł - 15%
brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 441,00 zł

Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych

Prestiżowa kolekcja kołder i poduszek NOTTE DOLCE to połączenie naturalnego jedwabiu oraz ręcznie selekcjonowanego puchu gęsiego najwyższej jakości. Piękne lamówki w kolorze złota dodają niebywałej elegancji całej kolekcji.

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Poduszka Notte Dolce poduszka 3-komorowa puch 93%

Notte Dolce

Notte Dolce to prestiżowa kolekcja kołder i poduszek puchowych. Ręcznie selekcjonowany puch najwyższej jakości został umieszczony w delikatnym, ekskluzywnym jedwabnym poszyciu, wykończonym piękną, plecioną lamówką w kolorze złota. Poduszka wypełniona 93% polskim, nowym puchem gęsim najwyższej jakości. Wszystkie produkty z kolekcji Notte zostały zakwalifikowane do najbardziej restrykcyjnej klasy I, a czystość użytego puchu wynosi 1000mm. Zgodnie z normą japońską, jest to najdoskonalsze wypełnienie na świecie, które zapewnia produktom lekkość, przy zachowaniu sprężystości i komfortu.  Poszycie z jedwabiu daje delikatne odczucie przyjemnego chłodu na skórze, a pleciona lamówka w złotym kolorze podkreśla prestiż produktów. Poduszka posiada trzykomorową konstrukcję - komory zewnętrzne wypełnione są w 93% ręcznie selekcjonowanym puchem gęsim, natomiast komora wewnętrzna mieszanką puchu i miękkich piórek (60% puchu w komorze wewnętrznej). Taka konstrukcja zapewnia idealne podparcie oraz poczucie miękkości. Wszystkie produkty marki Notte szyte są ręcznie w Polsce z dbałością o każdy detal.

Poduszka Notte Dolce poduszka 3-komorowa

Poduszka Notte Dolce - wypełnienie polski biały puch gęsi

Wypełnienie poduszek trzykomorowcyh z kolekcji Notte Dolce stanowi najwyższej jakości biały, polski puch gęsi w połączeniu z miękkimi piórkami. Zawartość puchu w zewnętrznych komorach stanowi 93%, natomiast komora wewnętrzna wypełniona jest mieszanką puchu i drobnych piórek w stosunku 60% puch, 40% drobne piórka. Puch zastosowany w kolekcji Notte Dolce zapewnia spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne normy obowiązujące w Japonii, które są dwukrotnie wyższe w stosunku do obowiązujących w Europie.

Właściwości - poduszka Notte Dolce

  • wypełnienie 93% puch gęsi w komorach zewnętrznych, komora wewnętrzna zawiera połączenie puchu i miękkich piórek
  • stopień sprężystości puchu FP 850 cu.in
  • tkanina: jedwab
  • kolor tkaniny: złoty
  • poduszka trzykomorowa
  • norma puchu JIS L1903
  • dostępne rozmiary 40x40, 50x60, 50x70, 70x80
  • produkt należy czyścić chemicznie

Poduszka Notte Dolce - waga wypełnienia

Waga wypełnienia poduszek Notte Dolce:

40x40 - 210 g, 50x60 - 440 g, 50x70 - 470 g, 70x80 - 780 g

Wszystkie wypełnienia zgodne z normą JIS L1903 Klasa I; o sprężystości 850 cu.in

Poduszka Notte Dolce poduszka 3-komorowa

Poduszka Notte Dolce - certyfikaty

742f70bb4f65bff320221dec2a64

Certyfikat NOMITE przyznawany jest wyrobom pościelowym, które spełniają najwyższe standardy higieniczne, zgodnie z normą PAS 1008. Certyfikat gwarantuje, że produkt jest odpowiedni również dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego. Zastosowanie najwyższej klasy tkanin, zapewniających szybkie odprowadzenie wilgotności (potu) uniemożliwia rozwój roztoczy preferujących środowisko o podwyższonej wilgotności i wysokiej temperaturze.
5fbaf909473b8e62cc0ac16b21e6 Certyfikat Oeko-Tex - potwierdzający bezpieczeństwo produktu dla skóry. Każdego roku puch poddawany jest szczegółowym analizom w niemieckim laboratorium na zawartość 40 szkodliwych substancji. Produkty posiadające cetyfikat Oeko-Tex – Class 1 mogą być używane również przez dzieci.

 

Poduszka Notte Dolce - tkanina pokryciowa

Wszystkie produkty z kolekcji Notte Dolce obszyte są delikatnym i przyjemnym w dotyku ekskluzywnym jedwabiem, który oprócz eleganckiego wyglądu zapewnia lekkie i przyjemne odczucie chłodu na skórze, co w połączeniu z najwyższej jakości puchem gwarantuje niesamowity komfort snu.

Poduszka Notte Dolce poduszka 3-komorowa

Zobacz również inne produkty Notte

16 innych produktów w tej samej kategorii: