Ciepła kołdra na jesień i zimę

Ciepła kołdra na jesień i zimę

Ciepła kołdra na jesień

Wraz ze zbliżającą się jesienią noce stają się coraz dłuższe i chłodniejsze. W tym czasie warto pomyśleć o ciepłej kołdrze na jesień i zimę. Dobra kołdra ma być ciepła, zapewnić nam ochronę przed zimnem, ale jednocześnie zapobiegać przegrzewaniu podczas snu. Ciepła kołdra zapewni spokojny sen, dzięki czemu będziemy bardziej wypoczęci i pełni energii w ciągu dnia.

ciepła kołdra na jesień

Kołdry na zimę - rodzaje

W naszym klimacie podczas jesienno-zimowych miesięcy sprawdzą się zarówno kołdry zimowe (np. syntetyczne, bawełniane, czy z wełną), kołdry 4 pory roku (składające się z dwóch spinanych ze sobą kołder) oraz kołdry całoroczne (w szczególności puchowe).

  • kołdry zimowe syntetyczne
  • kołdry zimowe puchowe 
  • kołdry zimowe z wełną 
  • kołdry całoroczne syntetyczne 
  • kołdry całoroczne puchowe 
  • kołdry całoroczne z wełną 
  • kołdry 4 pory roku 

Ciepła kołdra z wełną merynosów

Kołdra z wełną merynosów to doskonały wybór na chłodniejsze miesiące. Wełna posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne, co oznacza, że nie tylko chroni przed zimnem, ale utrzymuje temperaturę na odpowiednim poziomie.

Wełna jest naturalnym surowcem o wielu korzystnych właściwościach. Kołdra z wełną owczą doskonale odprowadza wilgoć. Wełna znana jest również ze swoich właściwości prozdrowotnych. Wełna łagodzi nerwobóle, bóle pourazowe, bóle stawów. Kołdra z wypełnieniem z wełny merynosów  zapewnia zdrowy sen, utrzymywanie stałej temperatury ciała, a także dobrą cyrkulację powietrza.

Kołdra z wełną - dla kogo?

Kołdra z wypełnieniem z wełny merynosów jest doskonałym wyborem dla każdego, kto pragnie ciepłej kołdry na zimę. Polecana jest w szczególności dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa, z bolesnym napięciem mięśni,

stanami zapalnymi mięśni, pourazowymi uszkodzeniami nerwów obwodowych, czy zaburzeniami krążenia obwodowego.

wełna merynosów

AMZ Merino - zimowa kołdra z wełną merynosów

AMZ Merino kołdra całoroczna z wełny merynosów

InterWidex Merino Wool - kołdra całoroczna

InterWidex Merino Wool Kołdra z wełną

Ciepła kołdra puchowa na zimę

Puch uważany jest za najdoskonalsze wypełnienie na Świecie. Zapewnia doskonałą ochronę termiczną. Sklep Świat Sypialni oferuje kołdry wypełnione wysokiej jakości puchem gęsim. Puch zapewnia produktom lekkość, przy zachowaniu sprężystości i komfortu cieplnego. Kołdra o konstrukcji kasetonowej zapobiega przemieszczaniu się puchu.  Wszystkie oferowane przez nas kołdry puchowa są  szyte w Polsce z dbałością o każdy detal.

puch gęsi

Kołdra puchowa - dla kogo ?

Kołdra puchowa to idealny wybór dla osób preferujących produkty naturalne. Kołdra puchowa zapewnia doskonały komfort cieplny przy zachowaniu lekkości.

AMZ Queen - kołdra puchowa całoroczna

kołdra puchowa amz queen całoroczna

AMZ Natural Outlast - całoroczna kołdra puchowa 

AMZ Dream - kołdra zimowa puch 90%

kołdra zimowa dream

Tania kołdra zimowa - ciepła kołdra w dobrej cenie 

Jeśli poszukujesz ciepłej zimowej kołdry w korzystnej cenie zachęcamy do zapoznania się z poniższymi modelami.

AMZ Mikrofibra kołdra zimowa 

AMZ Mikrofibra kołdra zimowa

AMZ Medisens kołdra zimowa 

amz medisens kołdra zimowa

Wszystkie komentarze