Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Bosquo by Janpol

Bosquo by Janpol

Linia Bosquo by Janpol to możliwość przeniesienia luksusu najlepszych hoteli do własnej sypialni. Materace z linii Bosquo by Janpol zostały zainspirowane rozwiązaniami stosowanymi w najlepszych hotelach. To kolekcja trzech niezwykle komfortowych i wysokich materacy zamkniętych w pięknych pokrowcach wykończonych złotą nicią. Materace nie tylko zapewniają najwyższy komfort snu, ale również nadają elegancji i szyku sypialni.

Dolce, Brillante i Calando to materace oparte na bazie sprężyny kieszeniowej, która charakteryzuje się doskonałym punktowym dopasowaniem do ciała. Spężynowe bazy zostały uzupełnione o nowoczesne pianki termoelastyczne zapewniające miękkość i otulenia ciała.

Janpol Docle

Janpo Dolce to średniej twardości materac, stworzony na bazie doskonale dopasowującej się do ciała sprężyny kieszeniowej typu multipocket. Zwiększona ilość sprężyn zapewnia doskonałe podparcie i elastyczność punktową materaca. Trwała, sprężynowa baza materaca Janpol Dolce została uzupełniona aż trzema warstwami pianek wysokoelastycznych, w tym aż dwiema piankami typu visco (pianki termoelastyczne), co zapewnia nieporównywalną wygodę snu. 

Rdzeń materaca uzupełnia warstwa pianki termoelastycznej znajdująca się w pokrowcu, która doskonale modeluje się do ciała. Umieszczenie jej w pokrowcu daje uczucie puszystości i przyjemnego otulenia ciała, dzięki któremu łatwiej jest zasnąć. Pianka termoelastyczna świetnie regeneruje mięśnie, poprawiając krążenie krwi. Ma działanie prozdrowotne, polecana jest dla osób zmagających się z dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśniowym oraz problemami układu krążenia. 

materac Janpol Dolce

Janpol Calando

Materac Janpol Calando to model o wielowarstwowej konstrukcji. Zapewnia doskonałe dopasowanie punktowe, ochronę antybakteryjną, a także zawiera naturalne olejki ułatwiające zasypianie.  Bazą materaca Janpol Calando są sprężyny kieszeniowe typu multipocket, czyli 500 małych kieszonek ze sprężynami na każdym metrze kwadratowym materaca. 

Uzupełnieniem sprężyn w materacu Janpol Calando jest trwała i elastyczna pianka Red Soft, która doskonale reguluje temperaturę snu oraz innowacyjna pianka wysokoelastyczna Mouse Neropur. Pianka ta zawiera w swoim składzie olejek Neroli, pozyskiwany z kwiatów gorzkiej pomarańczy, który działa uspokajająco. Jego kojący zapach ułatwia zasypianie i sprzyja relaksacji.  Najwyższą warstwę materaca wypełnia antybakteryjny i hypoalergiczny lateks. Warstwa lateksu świetnie modeluje się do kształtów ciała oraz zapewnia dobrą cyrkulację powietrza pomiędzy materacem. Tym, co wyróżnia materac Calando i wszystkie materace linii Bosquo by Janpol jest niewątpliwie zastosowanie pianki termoelastycznej bezpośrednio w pokrowcu. Pianka doskonale modeluje się do ciała, zapewnia uczucie puszystości i przyjemnego otulenia, dzięki któremu łatwiej będzie Ci zasnąć. Pianka termoelastyczna świetnie regeneruje mięśnie, poprawiając krążenie krwi. Ma działanie prozdrowotne, polecana jest dla osób zmagających się z dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśniowym oraz problemami układu krążenia. 

Janpol Brillante

Brillante to najtwardszy model z kolekcji Bosquo by Janpol, oparty na bazie sprężyny kieszeniowej multipocket HARD, czyli mocniejszym odpowiedniku tradycyjnych sprężyn typu multipocket. Zasada działania kieszeniowej bazy zastosowanej w materacu Brillante jest taka sama, jak pozostałych sprężyn kieszeniowych, czyli dopasowanie do ciała w oparciu o elastyczność punktową, z tą różnicą, że sprężyna HARD jest twardsza. Została wykonana z drutu o większej średnicy, dzięki czemu zapewnia stabilniejsze i twardsze w odczuciu podparcie ciała. 500 sprężyn na każdym metrze kwadratowym materaca dokładnie dopasuje się do kształtów Twojego ciała.

Bazę materaca Brillante uzupełnia pianka wysokoelastyczna typu HR o dużej wytrzymałości i sprężystości oraz wysoka warstwa lateksu Pulse. Lateks Pulse zapewnia odpowiedni przepływ powietrza wewnątrz wkładu, utrzymując korzystną temperaturę snu. Podobnie jak inne lateksy dostępne w naszej ofercie jest surowcem antybakteryjnym i hypoalergicznym. 

Dużą zaletą materaca Brillante jest warstwa pianki termoelastycznej znajdująca się w pokrowcu, która doskonale modeluje się do ciała. Umieszczenie jej w pokrowcu daje uczucie puszystości i przyjemnego otulenia ciała, dzięki któremu łatwiej będzie Ci zasnąć. Pianka termoelastyczna świetnie regeneruje mięśnie, poprawiając krążenie krwi. Ma działanie prozdrowotne, polecana jest dla osób zmagających się z dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśniowym oraz problemami układu krążenia.

Janpol Brillante

 

Do każdego materaca można wybrać dedykowaną puszystą nakładkę, co pozwoli jeszcze mocniej podnieść komfort korzystania z materaca.

Nakładka na materac Donatello

Dla osób, które chciałyby jeszcze podnieść komfort swojego snu, a także zapewnić dodatkową ochronę swojego materaca - jest możliwość dokupienia dodatkowej nakładki dedykowanej linii BOSQUO by Janpol. 

Nakładka Donatello ma zamontowane specjalne uchwyty, które umożliwiają jej zaczepienie do uchwytów materaca, tak by nie przesuwała się po jego powierzchni.

Wnętrze nakładki zostało stworzone z wysokopuszystej tkaniny wykonywanej z wysokiej jakości poliestru (watoliny). To produkt o bardzo dużej elastyczności i miękkości. Dodatkowo jest surowcem bezpiecznym dla alergików. Nie uczula i nie powoduje podrażnień.

Nakładka, jest ubrana w taki sam pokrowiec, jak wszystkie materace z linii BOSQUO by Janpol - pokrowiec Donatello.

Nakładka Donatello jest osobnym produktem i nie jest integralną częścią materaca.

Poniżej przykładowe zdjęcie materaca z kolekcji BOSQUO by Janpol wraz z nakładką Donatello

Nakładka na materac Donatello