Materace Janpol nowa kolekcja

Materace Janpol nowa kolekcja

Nowa kolekcja materacy Janpol już dostępna

Najnowsze materace firmy Janpol już pojawiły się w naszej ofercie. Poniżej przedstawiamy kilka nowości. 

Materac nawierzchniowy: Janpol materac posłaniowy żelowy

Janpol materac posłaniowy żelowy

Najnowszy materac nawierzhcniowy (topper na materac) wykonany z innowacyjnej pianki Red Soft sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. To doskonały produkt, dla osób, dla których tradycyjne pianki są zbyt sztywne, a efekt otulenia w piance termoelastycznej nadmiernie nagrzewa ich ciało. Materac posłaniowy z pianki Red Soft nie nagrzewa ciała. Jego powierzchnia pozostaje chłodna przez cały czas, a wysoka elastyczność ułatwia odwracanie się w czasie snu. 

Materac piankowo-lateksowy Janpol Hadar

Materac piankowo-lateksowy Janpol Hadar

Materac Janpol Hadar powstał z połączenia antybakteryjnego lateksu i innowacyjnej pianki Tiger Touch®. To niezwykle komfortowy, bardzo wytrzymały i higieniczny model. Zapewnia ergonomiczne wsparcie ciała, gwarantując jednocześnie miękki komfort i wsparcie ortopedyczne.

Bardziej miękkie strefy amortyzują ciało, łagodząc ucisk oraz ból stawów i mięśni. Strefy wspierające zapewniają naturalne wyrównanie kręgosłupa, tak jakbyś spał w pozycji stojącej. Lateks i pianka błyskawicznie dostosowują się do zmieniających się pozycji ciała w czasie snu. Dopasowują się też do wagi i kształtów Twojego ciała.

Materac piankowy Janpol Metis

Materac piankowy Janpol Metis

Twardy materac piankowy wykonany na podstawie wysokiej i frezowanej pianki wysokoelastycznej typu HR.  Pianka, która tworzy rdzeń materaca Metis to twardy, elastyczny model, którego obustronne nacięcia układają się w 7, zróżnicowanych stref twardości. Zabieg ten sprawia, że materac dopasowuje się do poszczególnych części ciała w zależności od obciążenia, które w nich przyjmuje. Tak też zyskujesz indywidualne podparcie w strefie głowy, barków, strefie lędźwiowej, miednicy, ud, łydek i stóp. Każda z tych części ciała zyskuje odpowiednie wsparcie dopasowane do obciążenia w danym obszarze, co przekłada się na zdrowe ułożenie kręgosłupa, niezależnie od pozycji, w której śpisz. Nacięcia zastosowane w piance zwiększają też przepływ powietrza wewnątrz wkładu, który wpływa na utrzymanie higienicznych warunków i odpowiedniej temperatury snu. Nacięcia sprawiają też, że zewnętrzna warstwa pianki zyskuje większą elastyczność. Pianka Red Soft zastosowana jako wykończenie bazowej pianki charakteryzuje się dużą sprężystością i termoregulacją. W praktyce oznacza to, że wysoka sprężystość pianki ułatwia odwracanie się na materacu oraz jego dopasowanie do ciała. Pianka Red Soft nie nagrzewa się, szybko oddaje nagromadzone ciepło i wilgoć z materaca na zewnątrz, dzięki czemu otrzymujesz higieniczne warunki i optymalną temperaturę snu. Materac nie nagrzewa ciała, co umożliwia komfortową regenerację.

Materac piankowy Janpol Luna

Materac piankowy Janpol Luna

Materac Janpol Luna został zaprojektowany z trzech, doskonale uzupełniających się, pianek. Użyte w tym modelu surowce charakteryzujących się wysoką gęstością i elastycznością.

Rdzeń (środkową warstę) materaca  Janpol Luna zbudowany jest z trwałej pianki hybrydowej, która wyróżnia się dużą wytrzymałością na odkształcenia, przez co stanowi stabilną bazę i wsparcie dla pozostałych pianek.

Błękitny marmur to pianka wysokoelastyczna o żelowej konsystencji oraz niespotykanej dotąd ilości komórek tworzących jej strukturę. Duża ilość komórek optymalizuje transport ciepła i wilgoci. Pianka jest niezwykle trwała i odporna na odkształcenia. Zachowuje swoje pierwotne właściwości przez wiele lat. Wysoka elastyczność sprawia, że ta dokładnie dopasowuje się do konturów ciała, ale też stabilnie je podtrzymuje. System podłużnych i poprzecznych nacięć typu “gofer” zapewnia dobrą wentylację powietrza między materacem i powierzchnią ciała. Gwarantuje też równomierne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni materaca, co ułatwia rozluźnienie mięśni i pełne zrelaksowanie się podczas snu. System ten został opracowany w oparciu o rozwiązania stosowane w materacach przeciwodleżynowych.

Druga strona materaca Luna to pianka hybrydowa o profilowanym kształcie układającym się w 7  stref twardości. Każda z nich odpowiedzialna jest za podparcie konkretnych części ciała. Specjalne nacięcia wspomagają także przepływ powietrza wewnątrz wkładu, co umożliwia zachowanie odpowiedniej temperatury ciała podczas snu oraz zwiększa walory higieniczne samego materaca. Strona ta zapewnia mocniejsze podparcie kręgosłupa.

Materac Luna  doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, nie nagrzewa się nadmiernie, dobrze reguluje temperaturę ciała. Stwarza bardzo komfortowe i higieniczne warunku snu. Wspiera leczenie dolegliwości kręgosłupa utrzymując go w zdrowym ułożeniu. Materac z 7-letnią gwarancją.