Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Kołdry i poduszki dla alergików

Kołdry i poduszki dla alergików

AMZ Medisens - kołdry i poduszki przyjazne alergikom

Poduszka i kołdra AMZ Medisens - wypełnienie antyalergiczne PureFill

Wypełnienie poduszek i kołder AMZ Medisens stanowi syntetyczne, antyalergiczne włókno PureFill, zapewniające bezpieczny i komfortowy sen również alergikom i astmatykom. Jest to specjalnie zaprojektowane włókno wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji chemicznych, toksycznych i alergenów. Włókno jest stale testowane i badane gwarantując podwyższone bezpieczeństwo użytkowania, dzięki nowoczesnej technologii produkcji jest wyjątkowo komfortowe oraz trwałe. Kołdry wypełnione są włóknem w postaci wysokosprężystej włókniny, poduszki włóknem w postaci puchatych kuleczek.

Właściwości AMZ Medisens

  • wypełnienie: włókno PureFill, antyalergiczne w postaci puchatych kuleczek
  • tkanina pokryciowa: mikrofibra francuska, 100% poliester
  • kolor tkaniny: biały
  • szycie i wykończenie: poduszka uszyta z pikówki trójwarstwowej (tkanina pokryciowa, włóknina, wigofil).
  • opakowanie: wyroby z tej kolekcji zapakowane są w funkcjonalne opakowania foliowo-materiałowe.
  • możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 95 st. C zapewnia sterylność oraz pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów.
  • produkt z atestem PZH - wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego

Poduszka AMZ Medisens - waga wypełnienia

Waga wypełnienia poduszek AMZ Medisens

40x40 - 200g, 40x60 - 250g, 50x60 - 450g, 50x70 - 550g, 70x80 - 1000g.

Poduszka AMZ Medisens - tkanina pokryciowa

Wszystkie produkty z kolekcji AMZ Medisens obszyte są delikatnym i przyjemnym w dotyku inletem (mikrofibra francuska, 100% poliester). Mikrofibra francuska jest nowoczesną tkaniną o wyjątkowych właściwościach. Uzyskuje się ją dzięki "mikro" grubości włókien użytych do jej produkcji. Włókno to jest 10-15 razy cieńsze od jedwabiu, co przekłada się na wyjątkową delikatność i miękkość tkaniny, z jednoczesnym zachowaniem trwałości. Mikrofibra to tkanina oddychająca, doskonale filtruje powietrze, nie pozwalając na przegrzewanie organizmu. Jednocześnie posiada zdolność odprowadzania nadmiaru wilgoci do atmosfery.

Kolekcja AMZ Medisens posiada pokrycie z wysokogatunkowej mikrofibry francuskiej. Wierzch tkaniny pokrywa przyjemny w dotyku delikatny meszek, utrzymujący wyroby zawsze we właściwym miejscu w powłoczce. Mikrowłókna tkaniny są splecione ze sobą bardzo gęsto uniemożliwiając dostanie się do wnętrza wyrobów roztoczy oraz innych mikroorganizmów - zwiększając tym samym jej właściwości antyalergiczne.

Zobacz również inne produkty AMZ