Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Ocharniacz na materac

Ocharniacz na materac

Higiena snu to jeden z najważniejszych aspektów, kluczowy dla naszego zdrowia. Środowisko snu powinno być antyalergiczne, przeciwgrzybiczne oraz uniemożliwiające rozwój drobnoustrojów. Dla zapewnienia higieny na najwyższym poziomie warto zastosować ochraniacz na materac.

Ochraniacz na materac zdecydowanie wydłuży żywotność materaca i sprawi, że pokrowiec materaca będzie długo wyglądał jak nowy. Większość materacy wyposażonych jest w pokrowiec z możliwością prania, jednak wypranie pokrowca od dużego materaca w pralce w domu bywa często kłopotliwe. Pokrowiec na materac najlepiej wyprać w pralni przemysłowej, gdzie pralki mają zdecydowanie większą pojemność.

Zastosowanie ochraniacza na materac ograniczy potrzebę częstego prania pokrowca, co zdecydowanie wydłuży jego żywotność. Dodatkowo pranie ochraniacza jest dużo wygodniejsze (spokojnie zmieści się do domowej pralki, a także wyschnie dużo szybciej niż pokrowiec materaca). Nowoczesna technologia pozwala na zachowanie swobodnego przepływu powietrza przy jednoczesnym zapewnieniu wodoszczelności, Dzięki takiemu rozwiązaniu środowisku snu jest higieniczne, materac jest chroniony, ale nie ma ograniczonej wentylacji.