Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Materace lateksowe

Materace lateksowe

Lateks jest komponentem coraz częściej stosowanym w materacach. Wkład lateksowydoskonale dopasowuje się do kształtów ciała, punktowo podpierając poszczególne jego części.

Lateks jest również surowcem bardzo higienicznym, w którym nie rozwijają się żadne drobnoustroje, pleśnie, ani roztocza, dzięki czemu jest szczególnie rekomendowane dla osób z alergiami.

Wkład lateksowy zapewnia doskonałą trwałość materaca, dzięki czemu materac będzie służył wiele lat.

Materace lateksowe - dla kogo są polecane?

Dla alergików

Materace lateksowe idealnie nadają się również dla alergików, ponieważ wkład z lateksu to środowisko odporne na rozwój bakterii i grzybów. Dodatkowo otwory we wkładzie zapewniają doskonałą wentylację materaca.

Dla osób o podwyższonej masie ciała

Materace lateksowe idealnie również sprawdzą się dla osób o podwyższonej masie ciała zapewniając dobre podparcie dla kręgosłupa.

Dla seniorów

Materac lateksowy gwarantuje stabilizację i doskonałe podparcie ciała,a odpowiednia sprężystość wstawanie i obracanie się.

Do stelaży regulowanych

Materac lateksowy pozwala też na połączenie ze stelażami regulowanymi, idealnie dopasowując się do poziomu ich wygięcia.

Dla par o dużej różnicy wagowej

Duża ilość niezależnych punktów podparcia sprawia, że materac lateksowy idealnie nadaje się dla par, w tym par o dużej różnicy wagowej.

Dla osób z problemami z kręgosłupem

Materac lateksowy zapewnia świetne ułożenie kręgosłupa dzięki dużej ilości niezależnych punktów podparcia, co sprawia, że materac lateksowy idealnie nadaje również dla osób borykających się z problemami z kręgosłupem.

Dla każdego

Materac lateksowy idealnie nadaje się dla każdej osoby, która ceni sobie komfortowy i higieniczny sen.

Materac Lateksowy Hilding Melody