Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Materace lateksowe

Materace lateksowe

Lateks jest komponentem coraz częściej stosowanym w materacach. Wkład lateksowy doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, punktowo podpierając poszczególne jego części.

Lateks jest również surowcem bardzo higienicznym, w którym nie rozwijają się żadne drobnoustroje, pleśnie, ani roztocza, dzięki czemu jest szczególnie rekomendowane dla osób z alergiami.

Wkład lateksowy zapewnia doskonałą trwałość materaca, dzięki czemu materac będzie służył wiele lat.

Materace lateksowe - dla kogo są polecane?

Dla alergików

Materace lateksowe idealnie nadają się również dla alergików, ponieważ wkład z lateksu to środowisko odporne na rozwój bakterii i grzybów. Dodatkowo otwory we wkładzie zapewniają doskonałą wentylację materaca.

Dla osób o podwyższonej masie ciała

Materace lateksowe idealnie również sprawdzą się dla osób o podwyższonej masie ciała zapewniając dobre podparcie dla kręgosłupa.

Dla seniorów

Materac lateksowy gwarantuje stabilizację i doskonałe podparcie ciała,a odpowiednia sprężystość wstawanie i obracanie się.

Do stelaży regulowanych

Materac lateksowy pozwala też na połączenie ze stelażami regulowanymi, idealnie dopasowując się do poziomu ich wygięcia.

Dla par o dużej różnicy wagowej

Duża ilość niezależnych punktów podparcia sprawia, że materac lateksowy idealnie nadaje się dla par, w tym par o dużej różnicy wagowej.

Dla osób z problemami z kręgosłupem

Materac lateksowy zapewnia świetne ułożenie kręgosłupa dzięki dużej ilości niezależnych punktów podparcia, co sprawia, że materac lateksowy idealnie nadaje również dla osób borykających się z problemami z kręgosłupem.

Dla każdego

Materac lateksowy idealnie nadaje się dla każdej osoby, która ceni sobie komfortowy i higieniczny sen.

Materac Lateksowy Hilding Melody

tworzy profilowany w 7 stref twardości blat pianki lateksowej, zapewniający idealne podparcie dla kręgosłupa. Wysoka gęstość lateksu zapewnia trwałość, wytrzymałość oraz odpowiednią elastyczność. Hilding Melody jest również dobrym wyborem dla osób o podwyższonej masie ciała (waga do 140kg). Materac jest określany przez producenta jako twardy.

Wysokość materaca 20cm.

Materac Lateksowy Janpol Fides

Wnętrze materaca tworzy lateks o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości i zwiększonej gęstości. Lateks użyty w materacu Fides zapewnia pełne i stabilne podparcie. Specjalnie zaprojektowane otwory umożliwiają nieograniczony przepływ powietrza wewnątrz wkładu, czyli dobrą wentylację i zdrowy sen.  Materac jest określany przez producenta jako twardy.

Wysokość materaca 20cm.

Materac Lateksowy Roma, którego wnętrze wykonane jest z naturalnego mleczka kauczukowego, jest produktem w pełni ekologicznymi bezpiecznym, bo pozbawionym jakichkolwiek substancji toksycznych. Zastosowanie siedmiu stref twardości odpowiadających za wsparcie konkretnych partii ciała gwarantuje utrzymanie kręgosłupa w najkorzystniejszym ułożeniu. Materac określany przez producenta jako miękki. Roma to materac ekologiczny i wegański.

Wysokość materaca 18cm.

Materac Lateksowy Janpol Demeter to model, który od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Wnętrze materaca zbudowane jest z delikatnego i bardzo gęstego lateksu o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości. Demeter jest materacem rehabilitacyjnym. Materac określany przez producenta jako średnio twardy.

Wysokość materaca 18cm.

Materac Lateksowy Janpol Atena Kids to materac lateksowy dedykowany dzieciom i nastolatkom. Materac jest średniej twardości. Specjalny system otworów umożliwia umożliwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz wkładu. Atena jest materacem rehabilitacyjnym bezpiecznym dla każdego dziecka. Materac jest średniej twardości.

Wysokość materacaq 14cm.