Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Jaki stelaż pod materac wybrać

Jaki stelaż pod materac wybrać

Stelaż, to element łóżka stanowiący podparcie dla materaca. Konstrukcja stelaża pozwala na odpowiednią wentylację materaca. Oferta stelaży daje możliwość wyboru spośród stelaży bez regulacji, stelaży regulowanych ręcznie oraz stelaży regulowanych elektrycznie.

Stelaże bez regulacji zapewniają równomierne podparcie materaca. Idealnie komponują się z każdym materacem

Stelaże regulowane ręcznie są dedykowane do materacy piankowych. W zależności od modelu możliwa jest regulacja zagłówka, podnóżka oraz regulacja twardości. Ten typ stelaża idealnie nadaje się dla osób ze schorzeniami kręgosłupa umożliwiając regulację pozycji podczas snu.

Stelaże regulowane elektrycznie są dedykowane do materacy piankowych. Elektryczna regulacja zagłówka i podnóżka umożliwia idealne dopasowanie ułożenia materaca podnosząc komfort snu.Stelaż łóżka powinien być przede wszystkim wykonany z solidnego tworzywa, umożliwiającego regulację twardości. Dobrej jakości stelaż pozostawać będzie w idealnym stanie przez wiele lat. Stelaże składają się z połączonych ze sobą listewek o różnej liczbie i sprężystości, co wpływa na ich wytrzymałość, a także elastyczność. Każdy nasz stelaż pod materac został zrobiony w taki sposób, aby stanowić wsparcie dla kręgosłupa. Już po krótkim korzystaniu z nich można zmniejszyć ból w odcinku lędźwiowym i szyjnym. Dodatkowo ułożenie listewek oddziałuje również na zwiększenie wentylacji już po zamontowaniu materaca.

W naszej ofercie można znaleźć wiele różnych modeli stelaży. Tak naprawdę wybór konkretnego produktu jest uzależniony od oczekiwań i preferencji nabywcy. Dysponujemy stelażami wyróżniającymi się wysokim standardem oraz funkcjonalnością, wśród których znajdują się modele umożliwiające regulację nachylenia. Dodatkowo w niektórych wersjach można zamontować skrzynię na pościel. Oprócz tego oferujemy modele z możliwością doboru płaszczyzny ułożenia stelaża za pomocą elektrycznego pilota. Warto wziąć pod uwagę, że poszczególne typy stelaży przyniosą najwięcej korzyści, dopiero gdy zakupi się do nich materac o dopasowanej twardości.

Dzięki naszemu asortymentowi każdy może dopasować stelaż pod materac tak, aby zyskać jak największy komfort podczas wypoczynku czy snu, a tuż po przebudzeniu energię do podejmowania nowych wyzwań.