Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Wybieramy materac nawierzchniowy

Wybieramy materac nawierzchniowy

Materace nawierzchniowe są grupą produktów podnoszących komfort snu. Idealnie sprawdzają się na kanapy i narożniki - materac nawierzchniowy wyrównuje powierzchnię, sprawdza się również w sytuacji gdy materac główny okazuje się zbyt twardy. Dobry materac nawierzchniowy poprawia wrażenie i komfort snu nawet w najlepszym łóżku i na najwygodniejszym materacu. Materac nawierzchniowy to również ochrona materaca głównego.

Materac nawierzchniowy może być wypełniony pianką termoelastyczną, pianką wysokoelastyczną lub pianką lateksową. Materac nawierzchniowy z profilowanej pianki lateksowej wyróżnia się obecnością specjalnych otworów wentylacyjnych. Umożliwiają lepszą cyrkulację powietrza, a także odprowadzanie ciepła oraz wilgoci. Osobom zmagającym się z alergiami polecamy modele z tworzyw antyalergicznych i antygrzybicznych, które zagwarantują zdrowy, bezpieczny sen.

Materac nawierzchniowy piankowy

MATERAC NAWIERZCHNIOWY HILDING JIVE

Jive to niezwykle komfortowy materac nawierzchniowy oparty na piance wysokoelastycznej HR, która zapewnia dodatkową sprężystość i miękkość, a jej otwartokomórkowa struktura gwarantuje wydłużoną trwałość całego materaca oraz bezproblemowe utrzymanie czystości i higieny.

JANPOL MATERAC POSŁANIOWY PIANKOWY

To podstawowy model toppera, który w zaledwie kilka sekund poprawi komfort materaca bazowego. Doskonale sprawdzi się też jako nakładka łącząca nierówności pomiędzy dwoma materacami w jednym łóżku. Topper możesz zabrać ze sobą w podróż, zastosować jako przenośny materac do campera lub jako dodatkowe posłanie dla odwiedzających Cię gości. Materac posłaniowy z bazowej pianki to proste i ekonomiczne rozwiązanie dla polepszenia wygody snu.

Materac nawierzchniowy termoelastyczny

MATERAC NAWIERZCHNIOWY HILDING SELECT TOP

Select Top to materac nawierzchniowy jednostronny, w białym pokrowcu, stanowi idealny dodatek do materacy właściwych - dodatkowa miękkość i komfort w czasie snu. Blat z pianki Visco o wys. 3,5 cm i pianki Flexifoam o wys. 1 cm, w białym pokrowcu Tencel.

JANPOL MATERAC POSŁANIOWY TERMOELASTYCZNY

To miękki i przyjemny w dotyku materac nawierzchniowy, który doskonale dopasowuje się do Twojego ciała. Naśladuje jego kształt pod wpływem ciepła i delikatnie je otula. Wkład z pianki VISCO. Termoelastyczny topper to świetne uzupełnienie podstawowego materaca. Zwiększa jego trwałość i właściwości punktowego podpierania ciała.

Materac nawierzchniowy lateksowy

MATERAC NAWIERZCHNIOWY HILDING BLUES

Blues to luksusowy materac nawierzchniowy z wypełnieniem z niezwykle higienicznej pianki lateksowej. Dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym lateks umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i ciepła, dzięki czemu materac oddycha i szybko odprowadza nadmiar wilgoci. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając dodatkowe podparcie dla kręgosłupa podczas snu. Posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

JANPOL MATERAC POSŁANIOWY LATEX

Gęsty i elastyczny lateks wypełnia wnętrze toppera, sprawiając, że ten idealnie dopasowuje się do Twojego ciała. Automatycznie wypełnia nierówności i układa kręgosłup w linii prostej – najkorzystniejszym dla niego położeniu. Specjalnie zaprojektowany system otworów umożliwia nieograniczony przepływ powietrza wewnątrz wkładu, a to gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury snu i doskonałe odprowadzanie wilgoci. Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy, a więc jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie.

Materac nawierzchniowy z lateksem natychmiast podnosi komfort snu, zapewniając Ci miękkie i niezwykle higieniczne warunki użytkowania. Świetnie sprawdzi się w przypadku, gdy powierzchnia Twojego materaca podstawowego jest zbyt twarda lub kiedy potrzebujesz dodatkowej ochrony antyalergicznej.

Materace nawierzchniowe dostępne są w rozmiarach:

Materac nawierzchniowy 80x200

Materac nawierzchniowy 90x200

Materac nawierzchniowy 100x200

Materac nawierzchniowy 120x200

Materac nawierzchniowy 140x200

Materac nawierzchniowy 160x200

Materac nawierzchniowy 180x200

Materac nawierzchniowy 200x200