JANPOL POKROWIEC NA MATERAC PUROACTIVE

JANPOL POKROWIEC NA MATERAC PUROACTIVE

294,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych

Janpol pokrowiec na materac Puroactive

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Pokrowiec Puroactive to wysokiej jakości, delikatna w dotyku dzianina stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, dla uzyskania czystego i świeżego środowiska snu. Obecność probiotyków w powłoce pokrowca zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%.

Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów.

Pokrowiec Puroactive można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, nawet w 40 stopniach. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Uwaga: Pokrowce sprzedawane oddzielnie nie podsiadają dodatków typu listwa 3D, uchwyty, piping.

Po zakupie pokrowca prosimy o informację z dokładną wysokością materaca, na który ma zostać uszyty pokrowiec. Należy podać długość, szerokość i wysokość wkładu (mierzoną na środku, nie przy rogach materaca). Bardzo ważne, by zmierzyć wkład bez pokrowca.

JANPOL POKROWIEC NA MATERAC PUROACTIVE

16 innych produktów w tej samej kategorii: