Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
SleepMed Mata Kokosowa Do Materaca

SleepMed Mata Kokosowa Do Materaca

115,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 3 dni roboczych

Mata kokosowa pozwala na jeszcze większą swobodę w konfiguracji twardości w materacach SleepMed. W połączeniu z piankami wysokoelastycznymi podnosi twardość i wytrzymałość materaca, jednocześnie pozwalając cieszyć się właściwym podparciem kręgosłupa.

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 16 zł, pobranie 18 zł

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

SleepMed mata kokosowa do materaca

Dla osób preferujących twardsze materace oferujemy dedykowaną materacom SleepMed matę kokosową, która pozwoli cieszyć się jeszcze większym zróżnicowaniem pod względem odczuwanej twardości. W połączeniu z piankami wysokoelastycznymi podnosi twardość,  pozwalając cieszyć się właściwym podparciem kręgosłupa i wytrzymałość materaca, wydłużając jego żywotność.

Zalety maty koksowej

  • zapewnia lepszą cyrkulację powietrza w materacu – wilgoć odprowadzana jest jeszcze skuteczniej, co chroni wkład przed rozwojem pleśni, grzybów i bakterii,
  • podnosi odporność materaca na odkształcenia trwałe, tym samym przedłużając jego żywotność,
  • eliminuje szkodliwy wpływ pól elektromagnetycznych,
  • podnosi odchylność materaca, ponieważ włókno kokosowe jest sprężyste i przewiewne,
  • zapewnia czysty i higieniczny sen dzięki zastosowaniu surowców pochodzenia naturalnego (włókno kokosowe i mleczko kauczukowe).

Jak korzystać z maty kokosowej

Aby cieszyć się z komfortu, jaki daje mata kokosowa, wystarczy samodzielnie włożyć ją w jedno ze wskazanych miejsc. Jeżeli zależy Ci na odczuwalnym zwiększeniu twardości materaca, matę umieść pomiędzy kremową pianką VitaRest® a leżącą pod nią pianką wysokoelastyczną. Jeśli chcesz tylko nieznacznie wpłynąć na twardość podłoża, umieść matę na spodzie materaca. Matę możesz w każdej chwili przełożyć lub wyjąć, dostosowując twardość do swoich potrzeb.

16 innych produktów w tej samej kategorii: