HEVEA MATERAC SPRĘŻYNOWY JUNIOR BOX VISCO

HEVEA MATERAC SPRĘŻYNOWY JUNIOR BOX VISCO

1 048,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych

Dwustronny, antyalergiczny materac kieszeniowy dla dzieci. Dwie twardości. Strona średnio-twarda wykończona pianką wysokoelastyczną, strona miękka z płytą visco. Materac dla grupy wiekowej 2+. Pianka visco zatrzymuje ciepło wewnątrz materaca i dopasowuje się do kształtu anatomicznego użytkownika.  

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Hevea Junior Box Visco - materac dziecięcy sprężynowy

Hevea Junior Box Visco to materac stworzony z myślą o dzieciach. Kategoria wiekowa dla materaca Junior Box Visco "7+" w związku z czym polecany jest dla dzieci w wieku od 7 lat.  Nowoczesne, najwyższej jakości, lekkie sprężyny kieszeniowe – wysokości 12 cm – DIN E 10270 z przekładką z tkaniny polimerowej, wykończone ramką stalową. Formatki sprężynowe kieszeniowe 3 strefy, 260 sprężyn/m2. Każda pojedyncza sprężyna zapakowana jest w odrębną kieszonkę z wytrzymałej i oddychającej tkaniny. Opakowanie każdej pojedynczej sprężyny w materiał gwarantuje niemal bezgłośną pracę. Kieszenie zapewniają punktową elastyczność całego materaca, co nadaje mu właściwości rehabilitacyjne. Każda sprężyna pracuje niezależnie dając optymalne podparcie w miejscu nacisku. Formatka kieszeniowa zamknięta jest w oddychającym kasetonie z pianki wysoko elastycznej o dużej gęstości i grubości 2 cm. Materac jednostronnie wykończony pianką termo elastyczną visco – bez użycia kleju. Strona z pamięcią VISCO zalecana dla dzieci starszych oraz ze wskazaniami ortopedycznymi. Zastosowanie pianek w warstwie zewnętrznej wydłuża realny czas użytkowania produktu zapewniając jednocześnie odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz całego materaca. Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną. Pokrowiec można swobodnie zdjąć (taśma suwakowa z 3 stron). Zaleca się delikatne pranie w temp. 60C. Dzianina pokrowca: NATURAL CARE AEGIS (gramatura 300g) bawełna/poliester, pikowana antyalergiczną włókniną klimatyzowaną o gramaturze 100g.

Hevea JUNIOR BOX VISCO - materac dziecięcy sprężynowy kieszeniowy z pianką Visco

Materac dziecięcy Hevea Junior Box Visco to materac  sprężynowy z pianką termoelastyczną Visco. Materac nadaje się do łóżek dziecięcych i do tapczanów dziecięcych. Dopuszczalna waga użytkownika do 70 kg.

Materac miękki/średnio-twardy, dwustronny, antyalergiczny. Zalecany stelaż elastyczny, bez regulacji zagłówka i podnóżka lub szczebelkowy, zagęszczony o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Materace Junior Box nie są rekomendowane do łóżek piętrowych na górny poziom, w przypadku barierki niższej niż 40cm.

Materac Hevea Junior Box Visco - właściwości

  • typ: sprężynowy kieszeniowy
  • wysokość materaca : ok. 22cm
  • twardość: H2 (średnio twardy)
  • wkład: sprężyny kieszeniowe 12cm, obustronnie pianka wysokoelastycza o podwyższonej wytrzymałości (2cm), jednostronnie pianka Visco 5cm
  • Skład dzianiny – bawełna 30%/pe 70%, apretura AEGIS
  • Waga materaca od 10 kg do 14 kg w zależności od rozmiaru

Materac Hevea Junior Box Visco - pokrowiec AEGIS

Pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Dzianina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Pokrowce można prać stosując programy dla dzianin delikatnych w temp. do 60 st.C lub chemicznie.

Certyfikat Eko-Tex Standard 100.

Poznaj inne materace Hevea16 innych produktów w tej samej kategorii: