HEVEA MATERAC SPRĘŻYNOWY JUNIOR BOX LATEKS

HEVEA MATERAC SPRĘŻYNOWY JUNIOR BOX LATEKS

1 048,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych

Wygodny materac kieszeniowy z lateksem dla dzieci i młodzieży. Dwustronny materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych z przekładkami wysoko-elastycznymi oraz jednostronnie z płytą z lateksu Blue Ocean. Lateks z silikonem zapewnia optymalny i stabilny mikroklimat materaca. 

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Hevea Junior Box Lateks - materac dziecięcy sprężynowy

Hevea Junior Box Lateks to materac stworzony z myślą o dzieciach. Kategoria wiekowa dla materaca Junior Box Lateks "2+" w związku z czym polecany jest dla dzieci w wieku od 2 lat. Nowoczesne, najwyższej jakości, lekkie sprężyny kieszeniowe – wysokości 12 cm – DIN E 10270 z przekładką z tkaniny polimerowej, wykończone ramką stalową. Formatki sprężynowe kieszeniowe 3 strefy, 260 sprężyny/m2. Każda pojedyncza sprężyna zapakowana jest w odrębną kieszonkę z wytrzymałej i oddychającej tkaniny. Opakowanie każdej pojedynczej sprężyny w materiał gwarantuje niemal bezgłośną pracę. Kieszenie zapewniają punktową elastyczność całego materaca, co nadaje mu właściwości rehabilitacyjne. Każda sprężyna pracuje niezależnie dając optymalne podparcie w miejscu nacisku. Formatka kieszeniowa zamknięta jest w oddychającym kasetonie z pianki wysoko elastycznej o dużej gęstości i grubości 2 cm. Materac jednostronnie wykończony lateksem Blue Ocean – bez użycia kleju. Strona lateksowa zapewnia szybką wymianę powietrza i odprowadzenie wilgoci. Zastosowanie pianek w warstwie zewnętrznej wydłuża realny czas użytkowania produktu zapewniając jednocześnie odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz całego materaca.

Hevea JUNIOR BOX LATEKS - materac dziecięcy sprężynowy kieszeniowy z pianką lateksową

Materac dziecięcy Hevea Junior Box Lateks to materac  sprężynowy z pianką lateksową. Materac nadaje się do łóżek dziecięcych i do tapczanów dziecięcych. Dopuszczalna waga użytkownika do 70 kg.

Materac miękki/średnio-twardy, dwustronny, antyalergiczny. Zalecany stelaż elastyczny, bez regulacji zagłówka i podnóżka lub szczebelkowy, zagęszczony o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Materace Junior Box nie są rekomendowane do łóżek piętrowych na górny poziom, w przypadku barierki niższej niż 40cm.

Materac Hevea Junior Box Lateks - właściwości

  • typ: sprężynowy kieszeniowy z lateksem
  • wysokość materaca : ok. 20cm
  • twardość: H2 (średnio twardy)
  • wkład: sprężyny kieszeniowe 12cm, obustronnie pianka wysokoelastycza o podwyższonej wytrzymałości (2cm), jednostronnie pianka lateksowa Blue Ocean 3cm
  • skład dzianiny – bawełna 30%/pe 70%, apretura AEGIS
  • waga materaca: od 10 kg do 14 kg w zależności od rozmiaru
  • gwarancja: 2 lataMaterac Hevea Junior Box Lateks - pokrowiec AEGIS

Pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Dzianina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Pokrowce można prać stosując programy dla dzianin delikatnych w temp. do 60 st.C lub chemicznie.

Certyfikat Eko-Tex Standard 100.

Poznaj inne materace Hevea

16 innych produktów w tej samej kategorii: