Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
HEVEA MATERAC DZIECIĘCY PIANKOWY SNUDO

HEVEA MATERAC DZIECIĘCY PIANKOWY SNUDO

610,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 10 dni roboczych

Antyalergiczny, wysokoelastyczny materac dla dzieci i młodzieży. Strona twarda, bezstrefowa dla dzieci młodszych i średnio-twarda strefowa dla dzieci starszych o większej wadze ciała. Wygodny i trwały materac ze zdejmowanym pokrowcem. Rekomendowany do łóżek piętrowych. Wkład o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i dobre oparcie dla kręgosłupa. Wyrób Medyczny kl. I

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 20 zł, pobranie 25 zł

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

materacyk Snudo poleciła mi przyjaciółka i postanowiłam go kupić dla córki, super jakość i przede wszystkim jest antyalergiczny

HEVEA MATERAC DZIECIĘCY PIANKOWY SNUDO

Hevea Snudo - materac dziecięcy piankowy

Hevea Snudo to materac stworzony z myślą o dzieciach. Materac Snudo to idealny wybór do łóżeczek i tapczanów dziecięcych, a także do łóżek piętrowych. Kategoria wiekowa dla materaca Snudo to "2+" w związku z czym polecany jest dla dzieci w wieku od 2 lat, bez górnej granicy wiekowej (waga użytkownika do 80kg). Wkład piankowy o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i dobre oparcie dla kręgosłupa.

Materac Snudo jest to piankowy dwustronny, posiadający dwie strony użytkowe. Jedna strona jest twarda, druga natomiast średnio-twarda Strona gładka bezstrefowa jest polecana dla dzieci mniejszych (2+), strona 3 strefowa natomiast dla dzieci starszych.

Materac Hevea Snudo - wyrób medyczny

Wyrób medyczny kl. I jest zgodny z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Procedurę oceny zgodności przeprowadzono na podstawie opracowania dokumentacji technicznej wg załącznika II i III ww. rozporządzenia. Wyrób jest zgodny z normami: PN-EN ISO 14971, PN-EN 1041+A1, PN-EN ISO 15523-1.

Materac Hevea Snudo - właściwości

  • typ: piankowy
  • wysokość materaca : ok. 12 cm
  • wkład: Płyta z pianki wysoko elastycznej typu kaltschaum (HR) o dwóch różnych stronach użytkowych, 3 strefowej perforowanej i bezstrefowej - grubości 11 cm
  • skład dzianiny –bawełna 30%/pe 70%, apretura AEGIS
  • waga materaca 3 kg (160/80 cm)- 8 kg (200/90)
  • gwarancja: 2 lata

Materac Hevea Snudo - pokrowiec AEGIS

Pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Dzianina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Pokrowce można prać stosując programy dla dzianin delikatnych w temp. do 60 st.C lub chemicznie.

Certyfikat Eko-Tex Standard 100.

Poznaj inne materace Hevea

16 innych produktów w tej samej kategorii: