HEVEA MATERAC Z LATEKSEM BIO BAMBOO JUNIOR

HEVEA MATERAC Z LATEKSEM BIO BAMBOO JUNIOR

923,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 10 dni roboczych

Bio Bamboo wprowadza naturę i ekologię do każdej sypialni. Zdrowe i zaprojektowane w zgodzie z naturą produkty dla niemowląt i dzieci. Pianka z dodatkami olejków roślinnych, klimatyzowany lateks oraz biostatyczna dzianina z naturalnej wiskozy bambusowej. Odpowiedni do każdego łóżka i dopasowany dla każdego stelaża.

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Hevea BIO BAMBOO JUNIOR - materac dziecięcy piankowy z lateksem

Hevea Bio Bamboo Junior to materac stworzony z myślą o dzieciach. Materac Bio Bamboo Junior to idealny wybór do łóżeczek i tapczanów dziecięcych, a także do łóżek piętrowych. Kategoria wiekowa dla materaca Snudo to "2+" i "7+" w związku z czym polecany jest dla dzieci w wieku od 2 lat, bez górnej granicy wiekowej (do 30kg (rozmiary 120/60-160/70) i 70 kg (rozmiary od 160/80 do 90/200). Materac twardy i średnio-twardy - dwustronny, dwie strony użytkowe. Obie strony bezstrefowe. Twardsza strona dedykowana jest dla dzieci mniejszych (2+), średnio-twarda natomiast, obłożona lateksem, dla dzieci starszych i o większej wadze. Pianki są ułożone bez użycia kleju, co zapewnia możliwość zamiany stron pianek dla wydłużenia żywotności produktu. Warstwa lateksu Climalatex posiada dwie strony -  gładką i masującą, wg indywidualnych upodobań klienta.

Hevea BIO BAMBOO JUNIOR - materac dziecięcy piankowy z lateksem

Materac dziecięcy Hevea Bio Bamboo Junior to materac  piankowy z lateksem, składający się z dwóch warstw pianke. Płyta z pianki BIO typu kaltschaum o dużej gęstości i twardości, produkowanej z dodatkiem surowców odnawialnych w postaci olejków roślinnych. Płyta z pianki BIO ma wysokość 7 cm (rozmiary 120/60, 130/70, 140/70 i 160/70) lub 10 cm (od rozmiaru 160/80 do 90/200). Pianka produkowana jest bez dodatków chlorofluorowęglowodorów (CFC) i lotnych rozpuszczalników organicznych. Pianka BIO jednostronnie obłożona jest płytą z elastycznego lateksu typu Ocean Blue grubości 3 cm (dla rozmiarów od 120/60 do 160/70). Lateks z żelem silikonowym wchłania nadmiar wilgoci z otoczenia materaca – zabopiega uczuciu spoconej skóry, poprawia mikroklimat i chroni przed rozwojem grzybów i pleśni. Dla rozmiarów od 160/80 do 90/200 wkład piankowy obłożony jednostronnie pianką typu Bio Climataleks. Lateks Bio Climalateks posiada zwiększoną ilość mikrokanalików wymuszających stałą i efektywną wymianę powietrza wewnątrz materaca. Jest nasączony żelem aloe vera łagodzącym podrażnienia skóry i działającym antybakteryjnie i tonizująco.

Kolor zastosowanego wkładu piankowego może się różnić od pokazanego na zdjęciu – bez wpływu na jakość produktu.

Materac Hevea Bio Bamboo Junior - właściwości

  • typ: piankowo-lateksowy
  • wysokość materaca : ok. 11-15 cm (w zależności od rozmiaru)
  • twardość: H2 (średnio twardy)
  • wkład: płyta z pianki BIO typu kaltschaum + pianka lateksowa
  • Skład dzianiny – włókno bambusowe 31% / pe 69%.
  • Waga materaca ok. 10 kg (200/90)
  • Pozytywna Opinia IMID Op-5099/2018

Materac Hevea Bio Bamboo Junior - pokrowiec AEGIS

Pokrowiec materaca Hevea Bio Bamboo Junior został wykonany z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną. Ponad 30% składu stanowi przędza wykonana z wiskozy bambusowej. Jest ona bardzo wytrzymała i jednocześnie miła w dotyku. Bamboo wchłania nadmiar wilgoci z otoczenia lepiej niż bawełna. Nadmiar wilgoci jest w ciągu dnia oddawany w małych dawkach do otoczenia w momencie spadku wilgotności powietrza. Wiskoza bambusowa jest odorochłonna. Pochłania zapachy z otoczenia i zwraca je w momencie czyszczenia lub prania. Nadaje pokrowcom właściwości bakteriostatyczne. Tworzy niegościnne środowisko dla drobnoustrojów i roztoczy. Jest całkowicie antyalergiczna. Można prać stosując programy dla dzianin delikatnych w temp. do 60 st.C. Certyfikat Eko-Tex Standard 100.

Poznaj inne materace Hevea

16 innych produktów w tej samej kategorii: