Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Poduszki profilowane

Poduszki profilowane zostały zaprojektowane dla potrzeb osób z problemami w górnych partiach kręgosłupa. Specjalny, profilowany kształt poduszeki prozdrowotnej pozwala niwelować bóle w odcinku szyjnym.

Czytaj więcej

Poduszka ortopedyczna pozwala na zredukowanie napięcia mięśni kręgosłupa podczas snu, dzięki czemu zmniejsza się ból w obrębie głowy, ramion i karku. Wyjątkowy kształt doskonale dopasowuje się do anatomii okolic szyi. Poduszka profilowana gwarantuje komfortowe ułożenie ciała w trakcie odpoczynku oraz równomierne rozłożenie nacisku, niezależnie od tego, czy jej użytkownik śpi na boku, plecach czy brzuchu. Dodatkowo wkład poduszki profilowanej posiada specjalne pionowe kanały powietrzne, zapewniające optymalną cyrkulację powietrza.

Poduszka ortopedyczna skutecznie pomaga wszystkim osobom, które mają problem z chorobami górnego odcinka kręgosłupa. Oprócz tego jest też rekomendowana dla alergików. Poduszkę profilowaną wykonano z materiałów najwyższej jakości, co sprawia, że nie ulega odkształceniom nawet podczas intensywnego użytkowania. Poszewkę poduszki ortopedycznej można zdjąć i wyprać w wysokich temperaturach, dzięki czemu wszystkie drobnoustroje czy roztocza zostają zniszczone. Warto dodać, że poduszka profilowana najlepiej sprawdza się w przypadku schorzeń takich jak np. stany pourazowe odcinka szyjnego, drętwienie rąk, napięcie nerwowe.

Poduszki profilowane Jest 1 produkt.

Aktywne filtry