Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Materace lateksowe 80x200

Materace lateksowe zawierają piankę lateksową, którą uzyskuje się poprzez połączanie naturalnego mleczka drzew kauczukowych z syntetycznym lateksem. Otrzymany w ten sposób materiał odznacza się wieloletnią wytrzymałością na codzienne użytkowanie, a także punktową elastycznością, dzięki której w sposób optymalny dostosowuje się do sylwetki użytkownika. Dodatkowo charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi i przeciwgrzybicznymi. Materac lateksowy 80x200 jest idealnym wyborem dla dzieci i nastolatków z alergiami, czy astmą.

Materace lateksowe 80x200 - oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo materace lateksowe o wymiarach 80x200 cm. Każda z modeli, oprócz cech wspomnianych wcześniej może posiadać także dodatkowe właściwości. Poszczególne materace mogą różnić się od siebie m.in.: wysokością, twardością, czy pokrowcem.

Materac lateksowy 80x200 jest wysoce rekomendowany jako materac dla alergika.

Materace lateksowe 80x200 Jest 13 produktów.

Aktywne filtry