Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
  • Obniżka

TREE & GOOSE poduszka 3-komorowa puch gęsi 100%

193,00 zł
154,40 zł - 20%
brutto
Rozmiar
Ilość
Wysyłka w ciągu 24h

Tree & Goose to kolekcja najwyższej jakości naturalnych puchowych wyrobów pościelowych. Wypełnienie to Polski biały puch gęsi 100%. Tkanina pokryciowa 50% bawełna, 50% TENCEL. – jest niezwykle przyjemna w dotyku i posiada znakomitą przepuszczalność powietrza.

  • Bezpieczne i szybkie płatności. Bezpieczne i szybkie płatności.
  • Od 150 zł dostawa GRATIS!
Do 149,99 zł dostawa kurierem DPD/Fedex- 16 zł Od 150 zł dostawa GRATIS! Do 149,99 zł dostawa kurierem DPD/Fedex- 16 zł
  • 14 dni na zwrot towaru. 14 dni na zwrot towaru.

Tree&Goose poduszki

Najwyższej jakości, poduszka trzykomorowa puchowo-pierzowa.

Wypełnienie: Szlachetny polski biały puch i pierze gęsie o najwyższym stopniu czystości oraz sprężystości zapewnia odpowiednie wsparcie dla głowy oraz tulące odczucie miękkości.

Waga wypełnienia: 40x40 - 0,27kg, 50x60 - 0,55kg, 50x70 - 0,62kg, 50x80 - 0,79kg, 65x65 - 0,83kg, 70x80 - 1,07kg, 80x80 - 1,21kg

Konstrukcja poduszek-trzykomorowa.

Dwie zewnętrzne warstwy wypełnione są najwyższej jakości miękkim puchem 100% zapewniają miękkość i puszystość natomiast optymalny stopień twardości i sprężystości zapewnia środkowa komora wypełniona drobnymi piórkami w połączeniu z puchem.

Warstwy zewnętrzne miękki puch gęsi 100%

Warstwa wewnętrzna 15% puch, 85% drobne piórka

Dzięki dwóm warstwom zewnętrznym wypełnionym miękkim puchem  pióra w komorze środkowej są w ogóle niewyczuwalne dla głowy. Poduszka jest miękka, puchata, bardzo wygodna i elegancka.

Tkanina pokryciowa:

Tkanina SC150 - 50% bawełna, 50% TENCEL.

Wyjątkowa tkanina o niespotykanych właściwościach, niezwykle przyjemna w dotyku. Posiada znakomitą przepuszczalność powietrza oraz dwukrotnie lepsze zdolności pochłaniania wilgoci niż w przypadku tkanin z czystej bawełny. TENCEL jest włóknem Lyocell pochodzenia naturalnego, które pozyskiwane jest z surowego drewna dzięki czemu jego produkcja jest całkowicie przyjazna środowisku. Dzień, w którym odkryto TENCEL, jest nowym rozdziałem w historii tkanin. Tekstylia zawierające TENCEL są delikatne jak jedwab, mocne jak poliester, chłodne jak len, ciepłe jak wełna i bardziej chłonne od bawełny.

TENCEL wywodzi się z natury i wykorzystuje proces fotosyntezy, który był pierwotnym mechanizmem w naturze i podstawowym czynnikiem rozwoju życia na Ziemi. W procesie fotosyntezy energia pochodząca ze słońca absorbowana jest za pomocą różnych barwników, głównie chlorofilu a następnie przetwarzana w energię chemiczną. W związku z tym produkty wejściowe takie jak dwutlenek węgla i woda, przekształcane są w cukier i tlen. Im więcej włókien TENCEL w materiale, tym więcej tlenu.

Użytkowanie:

Często wietrzyć.

Prać w temperaturze 40 C.

Używać łagodnego detergentu.

Lekko wirować.

Suszyć w średniej temperaturze.

Nie wystawiać na ostre światło słoneczne przez długi czas.

Można prać 1-2 razy w roku.

Certyfikat NOMITE przyznawany jest wyłącznie wyrobom pościelowym, które spełniają najwyższe standardy higieniczne, zgodnie z normą PAS 1008. Certyfikat ten jest gwarancją, że dany wyrób jest odpowiedni dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego. Wynika to m.in. z zastosowania najwyższej klasy tkaniny w poszyciu i puchu w wypełnieniu, zapewniających szybkie odprowadzenie wilgotności (potu). To uniemożliwia rozwój roztoczy preferujących środowisko o podwyższonej wilgotności i wysokiej temperaturze.

Certyfikat Oeko-Tex - potwierdzający całkowite bezpieczeństwo naszego puchu dla skóry. Każdego roku puch uszlachetniony w naszym Zakładzie jest poddawany szczegółowym analizom w niemieckim laboratorium na zawartość 40 szkodliwych substancji. Produkty nasze posiadają cetyfikat Oeko-Tex – Class 1 co potwierdza, że mogą być używane również przez dzieci.

Produkty Grupy Animex.

16 innych produktów w tej samej kategorii: