SLEEPMED PODUSZKA COMFORT 60X35X11

SLEEPMED PODUSZKA COMFORT 60X35X11

293,00 zł
brutto
Ilość
Wysyłka w ciągu 24h

SleepMed Comfort Pillow to profilowana poduszka o ergonomicznym kształcie wykonana z pianki termoelastycznej Visco reagującej na ciepło ciała. Dopasowuje się do ułożenia głowy jednocześnie wspierając kręgi szyjne podczas snu i wypoczynku Taśma 3D wszyta w pokrowcu odpowiednią wentylację wkładu gwarantując higienę snu. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w 60 stopniach.

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna poduszka wykonana z pianki termoelastycznej Visco, która reaguje na ciepło ciała, idealnie dopasowując się do ułożenia głowy. Poduszka SleepMed Comfort doskonale wspiera kręgi szyjne utrzymując je we właściwej pozycji podczas snu. Ergonomiczny kształt niweluje bóle w odcinku szyjnym kręgosłupa. Poduszka ubrana w zdejmowalny pokrowiec z innowacyjną taśmą wentylacyjną 3D, zapewniającą doskonałą wentylację wkładu, a tym samym higieniczne środowisko snu.

sleepmed poduszka comfort

Właściwości poduszki SleepMed Comfort

 • wymiary poduszki 60x35x11
 • wypełnienie stanowi pianka termoelastyczna 45 kg
 • ergonomiczny kształt
 • doskonała cyrkulacja powietrza
 • pokrowiec poduszki można prać w pralce w temperaturze 60°C
 • gwarancja 2 lata
 • poduszka antyalergiczna

SleepMed Comfort- dla kogo?

 • dla osób z bólami karku i ramion
 • dla alergików
 • dla osób śpiących na plecach lub na boku
 • dla osób z nadmierną potliwością

 

16.png
Ergonomiczny kształt – poduszka została wyprofilowana w specjalny kształt, który zapewnia doskonałe podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa, poduszka przyczynia się do przyjmowania prawidłowej, korzystnej dla zdrowia, pozycji w czasie snu.
6.png
Wentylacja – wszystkie zastosowane w poduszce rozwiązania sprzyjają zachowaniu optymalnej wentylacji wewnątrz produktu, co znacząco podnosi higienę i komfort snu.
5.png
Pianka termoelastyczna – innowacyjna pianka, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do naturalnych krzywizn karku i szyi, zapobiega wszelkim uciskom, doskonale podpiera i odciąża ciało, zwiększając tym samym komfort snu. Posiada właściwości przeciwodleżynowe i ortopedyczne.
7.png
Poduszka antyalergiczna – poduszka polecana jest osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny. Jej budowa zapewnia optymalną wentylację i odprowadzanie wilgoci, tym samym uniemożliwiając rozwój i gromadzenie się kurzu, roztoczy i mikroorganizmów we wnętrzu produktu.
17.png
Zamek rozdzielczy – pokrowiec w poduszce posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia jego proste i szybkie zdjęcie.
11.png
Możliwość prania pokrowca – pokrowiec można i zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C. Zastosowanie się do zaleceń producenta gwarantuje zachowanie wszystkich właściwości pokrowca.

 

Inne poduszki termoelastyczne

16 innych produktów w tej samej kategorii: