CUREM PODUSZKA .RELAX

CUREM PODUSZKA .RELAX

519,00 zł
brutto
Ilość
Wysyłka w ciągu 24h

Poduszka .relax posiada wkład wykonany z termoelastycznej pianki CureFeel. Idealna dla osób, które często zmieniają pozycję podczas snu.

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

Poduszkę wypróbowałem na ekspozycji w sklepie i wiedziałem, że nie wyjdę bez niej :) Bardzo wygodna zarówno przy leżeniu na boku, jak i na plecach.

CUREM PODUSZKA .RELAX

CUREM poduszka .RELAX

Poduszka Curem .relax wykonana z termoelastycznej pianki CureFeel. Doskonale odpowiada wszystkim konturom głowy i szyi pod różnymi kątami, dzięki czemu zapewnia komfortowy sen niezależnie od pozycji. Odpowiednia dla osób, które często zmieniają pozycję podczas snu. Pianka termoelastyczna Curefeel, dopasowuje się do kształtu ciała, redukując nacisk. Dzięki doskonałej cyrkulacji powietrza poduszka sprawdzi się również dla osób zmagających się z nadmierną potliwością.

Właściwości poduszki CUREM .RELAX

  • wymiary poduszki 55x40x11 cm
  • wypełnienie stanowi termoelastyczna pianka Curefeel
  • doskonała cyrkulacja powietrza
  • wkład poduszki można prać w pralce w temperaturze 40°C

CUREM .RELAX - dla kogo?

  • dla osób z bólami karku i ramion
  • dla alergików
  • dla osób śpiących na plecach lub na boku
  • dla osób z nadmierną potliwością

CUREM .RELAX - pokrowiec

Poduszka CUREM.RELAX ubrana jest w zdejmowany, antybakteryjny pokrowiec Zeo Case – ultranowoczesny materiał, stosowany tylko i wyłącznie w produktach firmy Curem. Pokrowiec został dodatkowo wyposażony w wentylacyjną taśmę 3D, wpływającą pozytywnie na proces termoregulacji. Pokrowiec Zeo Case można prać w temperaturze 60°C. Pokrowiec Zeo Case stworzono z wykorzystaniem zeolitów – naturalnych minerałów o właściwościach antybakteryjnych i neutralizujących zapachy.

Poznaj inne poduszki termoelastyczne

16 innych produktów w tej samej kategorii: