• Obniżka
AMZ ORGANIC COTTON KOŁDRA PUCHOWA CAŁOROCZNA PUCH 90%

AMZ ORGANIC COTTON KOŁDRA PUCHOWA CAŁOROCZNA PUCH 90%

1 194,00 zł
1 074,60 zł - 10%
brutto
Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych

Kolekcja AMZ ORGANIC COTTON to kolekcja kołder i poduszek puchowych wypełnionych 90% puchem gęsim. Skład tkaniny to 100% bawełna organiczna o szlachetnym splocie batystowym. 

 

Bezpieczne i szybkie płatności.

 

Od 199 zł dostawa GRATIS! Do 198,99 zł dostawa kurierem - 23 zł, pobranie 25 zł;

 

14 dni na zwrot towaru.

Opinie

AMZ Organic Cotton - kołdra całoroczna puch 90%

AMZ Organic Cotton to PROEKOLOGICZNA kolekcja kołder i poduszek puchowych, zgodna z aktualnymi światowymi trendami. Wszystkie produkty z kolekcji Organic Cotton są w pełni naturalne, wytworzone z ekologicznych materiałów.  Kolekcja Organic Cotton to kołdry i poduszki wypełnione 90% polskim puchem gęsim, pokryte miękkim inletem o wyjątkowo pięknym kolorze niebielonej bawełny. Skład tkaniny to 100% bawełna organiczna o szlachetnym splocie batystowym. Ten delikatny splot i najwyższa jakość przędzy uprawianej metodami tradycyjnymi zapewnia tkaninie niesamowitą łagodność. Wyroby oferują podwyższoną higienę dzięki możliwości prania oraz zwiększone bezpieczeństwo użytkowania poprzez właściwości antyroztoczowe.

Kołdra o konstrukcji kasetonowej, co zapobiega przemieszczaniu się puchu.  Wszystkie produkty marki AMZ szyte są w Polsce z dbałością o każdy detal Kołdra puchowa AMZ Organic Cotton dostępna jest w dwóch klasach cieplnych: letniej i całorocznej. Kołdra puchowa w wersji całorocznej posiada większą ilość wypełnienia niż kołdra letnia. W kołdrach całorocznych Organic Cotton zastosowano tzw. ciepły szew.

AMZ Organic Cotton Poduszka Puchowa Trzykomorowa

Kołdra AMZ Organic Cotton- wypełnienie polski biały puch gęsi

Wypełnienie kołder z kolekcji AMZ Organic Cotton stanowi najwyższej jakości biały, polski puch gęsi w połączeniu z miękkimi piórkami. Zawartość puchu wynosi 90%, pozostałą część wypełnienia stanowią delikatne piórka puchowe. Użyty puch jest surowcem bardzo wysokiej jakości, posiadającym wysoką wyporność. Dzięki czemu produkty są lekkie przy zachowaniu wysokiego współczynnika termoizolacji oraz niesamowicie sprężyste. Wypełnienie poddane procesowi EEC, który zapewnia lepsze właściwości puchowi oraz wyjątkową czystość i brak zapachu. Puch przygotowany zgodnie z normą: PN-EN 12934 zawierającą informacje o jakości puchu oraz normą: PN-EN 12935 tyczącą się czystości wypełnienia.

AMZ Organic Cotton Poduszka Puchowa Trzykomorowa

Właściwości - kołdra całoroczna AMZ Organic Cotton

 • wypełnienie 90% puch gęsi, 10% miękkie piórka puchowe
 • stopień sprężystości puchu 700 cu.in
 • tkanina pokryciowa: bawełna organiczna o gramaturze 110g/m2 - batyst
 • szycie i wykończenie: kołdra o budowie kasetonowej - szyta w technologii ciepłego szwu zapewniającemu lepsze właściwości termoizolacyjne (kratki są szczelnie zamknięte uniemożliwiając przemieszczaniu się wypełnianiu pomiędzy komorami)
 • kolor tkaniny: kremowy kolor niebielonej bawełny
 • kołdra kasetonowa
 • norma puchu PN-EN 12934
 • dostępne rozmiary 135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220
 • opakowanie: wyroby z tej kolekcji zapakowane są w reprezentacyjne opakowania foliowo-materiałowe
 • możliwość prania w pralce w temp do 40 st. C z użyciem specjalistycznych detergentów do prania puchu lub płynu do prania tkanin delikatnych, nie prasować, nie bielić, nie chlorować, suszyć w stanie rozwieszonym.
 • produkt z atestem PZH - wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego

Kołdra całoroczna AMZ Organic Cotton - waga wypełnienia

Waga wypełnienia kołder puchowych AMZ Organic Cotton, wypełnienie stanowi Polski biały puch gęsi 90% o gramaturze:

135x200 - 900g, 155x200 - 1000g, 180x200 - 1200g, 200x200 - 1350g, 200x220 - 1500g

Wszystkie wypełnienia zgodne z normą PN-EN 12934; o sprężystości 700 cu.in

Kołdra AMZ Organic Cotton - tkanina pokryciowa

Organic Cotton

Wszystkie produkty z kolekcji AMZ Organic Cotton obszyte są delikatnym i przyjemnym w dotyku inletem (100% bawełna organiczna typu batyst) o gramaturze 110g/m2, który oprócz eleganckiego wyglądu zapewnia komfortowy sen. Tkanina w kolorze niebielonej bawełny (delikatny krem). Delikatny splot oraz najwyższa jakość przędzy uprawianej metodami tradycyjnymi zapewnia tkaninie niesamowitą delikatność.

Linia posiada certyfikat GOTS, przyznawany produktom tworzonym z najwyższym poszanowaniem do środowiska naturalnego. Restrykcyjne wytyczne wymagają, aby włókna miały organiczne pochodzenie, nie zawierały żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO i były produkowane z zachowaniem oszczędności wody.

AMZ Organic Cotton Poduszka Puchowa Trzykomorowa

Zobacz również inne produkty AMZ

Specyficzne kody

EAN13
5907803171256

16 innych produktów w tej samej kategorii: