Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Kołdry całoroczne 200 x 220

Duży wybór materiałów, wypełnień i rozmiarów kołder zachwyca, ale też wprawia o prawdziwy zawrót głowy. Dla niezdecydowanych idealnym rozwiązaniem, jakie prezentujemy w ŚwiatSypialni.pl, jest kołdra całoroczna 200x220. Optymalna gramatura oraz uniwersalne wymiary sprawdzą się dla osób, które nie dysponują dużą przestrzenią do przechowywania. Kołdrę całoroczną 220x200 z powodzeniem stosować można o każdej porze roku, ponieważ jej specjalnie dobrane parametry zapewniają odpowiednią termoizolację, cyrkulację powietrza, ale też sprężystość. W zależności od wypełnienia kołdry 4 pory roku 200x220 mogą one mieć właściwości antyalergiczne, przeciwbakteryjne lub relaksujące.

Czytaj więcej

Na szczególną uwagę zasługuje dostępna w naszym sklepie kołdra 4 pory roku 200x220 od AMZ. Ten specyficzny rodzaj przykrycia składa się z dwóch części spiętych napami o różnej grubości i odmiennych własnościach cieplnych. Cieńsza warstwa może pełnić funkcję kołdry na lato, a druga, grubsza, posłuży podczas chłodniejszych nocy. W wyniku ich połączenia powstaje natomiast bardzo ciepła kołdra zimowa. Wersja na cztery pory roku stwarza więcej możliwości wykorzystania, ma dłuższą żywotność i będzie bardzo praktycznym upominkiem dla każdego.

Kołdry całoroczne 200 x 220 Jest 30 produktów.

Aktywne filtry