Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Materace piankowe 90 x 200

Materace piankowe dzielą się na wiele rodzajów, ten podział wynika m.in. ze specyfiki budowy czy konkretnego materiału wykorzystanego do ich produkcji.

W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno produkty o relatywnie prostej budowie, wykonane z klasycznej pianki poliuretanowej, jak i bardziej specjalistyczne, termo- lub wysokoelastyczne materace piankowe 90x200 cm. Dodatkowo w asortymencie posiadamy także modele hybrydowe – łączące w sobie funkcje pianek różnego typu – oraz lateksowe, rekomendowane w szczególności dla osób borykających się z alergią.

Czytaj więcej

Każdy z wariantów proponowanych przez nas materaców cechuje się różną grubością, niejednolitym stopniem twardości, a także licznymi cechami dodatkowymi. Jednymi z nich są np. dwustronność lub wiele stref twardości, które pozwalają na utrzymywanie odpowiedniej pozycji ciała. Co do zasady materac piankowy 90x200 polecamy klientom o średniej lub drobnej budowie ciała.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą materaców dostępną w naszym sklepie internetowym.

Materace piankowe 90 x 200 Jest 31 produktów.

Aktywne filtry