Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Materace lateksowe 140 x 200

Piankę lateksową wykorzystywaną w celu produkcji materaców uzyskuje się poprzez łącznie naturalnego mleczka drzew kauczukowych z syntetycznym lateksem. Otrzymany w ten sposób materiał odznacza się wieloletnią wytrzymałością na codzienne użytkowanie, a także punktową elastycznością, dzięki której w sposób optymalny dostosowuje się do sylwetki użytkownika. Dodatkowo charakteryzuje się także dobrą wentylacją, co zapewnia mu wysokie właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

Czytaj więcej

W ramach naszego asortymentu oferujemy Państwu szeroki wybór materaców lateksowych o wymiarach 140x200 cm. Każda z propozycji, oprócz właściwości wspomnianych wcześniej może posiadać także szereg cech opcjonalnych. Poszczególne ich modele mogą różnić się od siebie m.in.: grubością, przystosowaniem do konkretnych rodzajów stelaży czy dodatkowymi funkcjonalnościami, takimi jak np. więcej niż jedna strefa twardości, dwustronność, a także indywidualne cechy załączonego do zestawu pokrowca.

Materac lateksowy 140x200 zalecany jest przede wszystkim dla par, w przypadku których co najmniej jedna osoba boryka się z przewlekłymi dolegliwościami alergicznymi.

Materace lateksowe 140 x 200 Jest 10 produktów.

Aktywne filtry