Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Materace lateksowe 160 x 200

Wkłady do materaców lateksowych uzyskuje się ze specjalnej pianki będącej połączeniem syntetycznego lateksu z mleczkiem drzewa kauczukowego. Do największych zalet tego materiału należy jego wysoka trwałość oraz elastyczność punktowa, pozwalająca na optymalne dostosowywanie się materaca do ciała użytkownika. Ponadto pianka lateksowa wykazuje doskonałe właściwości antyalergiczne, skutecznie przeciwdziałając rozwojowi bakterii, roztoczy i grzybów.

Czytaj więcej

Poniżej do Państwa dyspozycji oddajemy obszerną ofertę materaców lateksowych o wymiarach 160x200 cm, odznaczających się nie tylko cechami wspomnianymi wcześniej, ale również właściwościami dodatkowymi – różnymi w zależności od konkretnego modelu materaca. Wśród nich mogą się znaleźć m.in. strefy o różnym natężeniu twardości czy też opcja dwustronności, znacząco wydłużająca żywotność produktu.

Materac lateksowy 160x200 rekomendujemy parom średniej budowy ciała oraz osobom drobnym, które cenią sobie nieco większą niż standardowo przestrzeń podczas snu. Produkt tego typu sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku alergików, gwarantując im – dzięki swojej efektywnej wentylacji – spokojny i głęboki sen.

Materace lateksowe 160 x 200 Jest 10 produktów.

Aktywne filtry