Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Materace sprężynowe 200 x 200

Materace sprężynowe 200x200 idealnie nadają się do sypialni, ponieważ zapewniają dostateczną ilość miejsca, a przy tym komfort nocnego odpoczynku. Ich konstrukcja opiera się na działaniu sprężyn kieszeniowych oraz sprężyn InterAvtive i Multipocket, które są od siebie oddzielone – działają niezależnie, zapewniając odpowiednie podparcie na całej linii kręgosłupa.

Czytaj więcej

Każdy materac sprężynowy 200x200 został zaprojektowany z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów wpływających na doskonałą jakość snu. Pianka poliuretanowa, lateksowa czy termoelastyczna wpływają na jeszcze lepsze dopasowanie powierzchni materaca do kształtu ciała. Warstwa naturalnego włókna kokosowego usztywnia konstrukcję i zapewnia jej stabilność. Dobór konkretnego materaca sprężynowego 200x200 powinien zależeć od indywidualnych preferencji – warto zastanowić się, jakie cechy są priorytetem. W ofercie posiadamy modele dwustronne (o różnych stopniach twardości po obu stronach), hipoalergiczne oraz o zwiększonej liczbie sprężyn – nawet do 500 na metr kwadratowy.

Materace sprężynowe 200 x 200 Jest 23 produktów.

Aktywne filtry