Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Materace sprężynowe 120 x 200

Podczas wybierania materaca należy kierować się dwoma podstawowymi kryteriami: preferowanym wypełnieniem (np. sprężyny, pianka) oraz rozmiarem łóżka. Dużą popularnością cieszą się wśród klientów zwłaszcza wypełnienia sprężynowe, które gwarantują komfortowy odpoczynek dzięki temu, że idealnie dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała. W niewielkich, małżeńskich sypialniach z sukcesem sprawdzi się materac sprężynowy 120x200 cm – taką wielkość uznaje się za minimalną dla dwóch osób.

Czytaj więcej

Materac sprężynowy 120x200 jest jednak najbardziej polecany klientom, którzy szukają produktu idealnego dla jednej osoby. O produkcie w takim rozmiarze warto pomyśleć również podczas urządzania pokoju gościnnego, a także dziecięcego. Na materacu sprężynowym 120x200 doskonale wyśpi się zarówno kilkuletnie dziecko, jak i starszy nastolatek – zakup dobrego jakościowo materaca sprężynowego 120x200 można więc potraktować w takim przypadku jako wieloletnią inwestycję. Warto postawić na produkt posiadający kilka dodatkowych warstw pełniących różne funkcje, np. wkład z włókien kokosowych zwiększa twardość materaca.

Materace sprężynowe 120 x 200 Jest 23 produktów.

Aktywne filtry