Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Materace multipocket

Materace multipocket

Materace Multipocket to materace sprężynowe, które mają zwiększoną liczbę sprężyn przypadających na 1 m2, dzięki czemu posiadają więcej niezależnych punktów podparcia oraz zapewniają lepszą elastyczność punktową. Doskonale dopasowują się do naszego ułożenia, a mięśnie nie muszą wykonywać dodatkowej pracy, aby utrzymać ciało w wygodnej pozycji. W efekcie śpimy lepiej i odpoczywamy wydajniej. 

Materace Multipocket dzięki zastosowaniu sprężyn o mniejszej średnicy na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej - 500 sprężyn /m2, czyli blisko dwa razy więcej niż w przypadku materacy ze sprężyną kieszeniową.

Materace Multipocket dostępne w sklepie Świat Sypialni:

HILDING FLAMENCO

Konstrukcja Flamenco oparta jest na innowacyjnych sprężynach Multipocket.  . Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia. Zastosowane zostały  sprężyny o różnej twardości pozwalając na utworzenie siedmiu zróżnicowanych stref twardości - dających wsparcie poszczególnym partiom ciała.

Dodatkowo po jednej stronie materaca znajduje się profilowana pianka lateksowa, a po stronie przeciwnej pianka wysokoelastyczna. Struktura lateksu i pianki ułatwia swobodną cyrkulację powietrza, co sprawia, że materac oddycha i odprowadza szybciej nadmiar wilgoci. Każda strona dostarcza nieco innych wrażeń, dzięki czemu łatwiej dostosować materac do indywidualnych potrzeb.

HILDING MAKARENA

Makarena to materac o właściwościach przeciwodleżynowych, w którym zastosowano sprężyny typu Multipocket.  Konstrukcję materaca wzbogacono o lateks, który ogranicza rozwój niekorzystnej mikroflory bakteryjnej. Dodatkowo materac w swojej budowie ma również piankę Visco dopasowującą się do kształtu ciała i zmniejszającą napięcie mięśni.


HILDING ELECTRO

łączy w sobie zalety mechanizmu sprężynowego Multipocket z pianką hybrydową Fusion - niezwykle wytrzymałym, odpornym na nacisk materiałem, który cechuje się dodatkowo podwyższoną odpornością na wilgoć, dodatkowo wkład uzupełniony został w warstwę pianki wysokoelastycznej oraz cienką taflę sizalu. Dodatkowym atutem materaca jest odpinany top wykonany z profilowanego lateksu połączonego z pianką Visco. Dzięki temu twardość materaca można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, mając możliwość stworzenia aż sześciu wygodnych opcji we własnej sypialni.

Materac nawierzchniowy możesz bez problemu odpiąć i zabrać w podróż, zapewniając sobie komfort snu bez względu na to czy położysz go na rozkładanej wersalce u znajomych, na łóżku polowym czy na tradycyjnej sofie, podczas wizyty u rodziny.

Dzięki zastosowaniu pokrowca ActiCare,który hamuje namnażanie i rozwój roztoczy oraz mikroorganizmów, materac jest niezwykle higieniczny. Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy jest użytkowany przez alergików oraz dzieci.